22.04.2018 00:15
Survivor kim elendi? | SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? (21 Nisan eleme)| SURVİVOR CANLI 51.BÖLÜM İZLE

Survivor kim elendi? | SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? (21 Nisan eleme)| SURVİVOR CANLI 51.BÖLÜM İZLETV 8'in ve Acun Ilıcalı'nın heyecan fırtınaları estiren yarışma programı Survivor 2018 bu akşam 51.bölümüyle ekrana gelecek. Survivor dokunulmazlık oyununu gönüller kazandı.Geçen hafta elemelerde Cumali'nin elenmesiyle büyük şaşkınlık yaşatan Survivor, 51.bölüm dokunulmazlık oyunuyla ekranlarda.İşte 21 nisan survivor kim elendi, dokunulmazlık oyununu kim kazandı ,Survivor 21 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı gibi soruları araştıran Survivor izleyicleri için tüm detaylar haberimzide..

Survivor Kim Elendi? | SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? (21 Nisan eleme)| SURVİVOR CANLI 51.BÖLÜM İZLE TV 8'in ve Acun Ilıcalı'nın heyecan fırtınaları estiren yarışma programı Survivor 2018 bu akşam 51.bölümüyle ekrana gelecek. Survivor dokunulmazlık oyununu gönüller kazandı.Geçen hafta elemelerde Cumali'nin elenmesiyle büyük şaşkınlık yaşatan Survivor, 51.bölüm dokunulmazlık oyunuyla ekranlarda.İşte 21 nisan survivor kim elendi, dokunulmazlık oyununu kim kazandı ,Survivor 21 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı gibi soruları araştıran Survivor izleyicleri için tüm detaylar haberimzide..

Survivor'da Ümit Karan neden yok? Nerede? Elendi mi? Survivor'da Ümit Karan neden yok? Nerede? Elendi mi? Survivor'ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Fragmanda Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyunu için karşı karşıya gelirken Merve dizinden sakatlık yaşıyor. Öte yandan ekrana gelen görüntülerde ise Ümit Karan yine parkurda yer almıyor. İşte bu detay sonrası "Ümit Karan nerede?" sorusu ön plana çıkıyor.

SURVİVOR 21 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? SURVİVOR KİM ELENDİ?

ÜNLÜLER 6-10 GÖNÜLLÜLER Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı.

SON DAKİKA! 21 NİSAN ELEME ADAYI SAHRA OLDU. İKİNCİ ADAY ADEM OLDU.

Survivor 21 nisan dokunulmazlık oyunu bu akşam. SURVİVOR KİM ELENDİ Acun Ilıcalı'nın Dominik'te gerçekleştirdiği Survivor 2018'de dokunulmazlık oyunu gecesi bu akşam 51.bölümüyle ekrana gelecek. İşte Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, Survivor 21 nisan dokunulmazlık oyununu kazanan kim, Survivor CANLI İZLE gibi soruların cevapları haberimizde. Kazanan tkımı an be an haberimzide bulabilirsiniz.

survivor 19 nisan ödül oyunu

YORUMLAR
doğaner
Elif Ademden daha güzel oynadığını sanıyor ama hiç öyle değil bence Elif survıvorda en kötü oynayan kişi Elif Ademi seçmdkte hata yapmış
1248 gün önce