16.02.2020 10:24
Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı nereli ve kaç yaşında?

Survivor 2020 yarışması başlıyor. Acun Ilıcalı bu sene de birbirinden hırslı isimleri yarışmaya dahil etti, o isimlerden biri de Nisa Bölükbaşı. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı nereli ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından sunulacak Survivor 2020 Dominik Cumhuriyeti'nde çekiliyor.  Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı kimdir?Detaylar haberimizde..

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Yarışmanın favorilerinden Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998'de Çekya'nın başkenti Prag'ta doğdu. Nisa, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

YORUMLAR