21.12.2017 22:37
Süper Loto 21 Aralık Sonuçları Açıklandı ÖĞREN | Süper Loto kazandıran numaralar neler

Süper Loto'nun 531. hafta kazananların çekileceği talihli numaralar belli oldu. Süper Loto sonuçları öğrenmek için sayfamızdan tüm detayları öğrenebilirsiniz. Süper Loto 21 Aralık sonuçları merakla bekleniyor İşte Süper Loto ne zaman çekiliyor? ayrıntılar ve detaylar...

Süper Loto sonuçları, heyecanla bekleniyor. Vatandaşların merakla beklediği Süper Loto 21 Aralık sonuçları, bu akşam yapılacak çekilişte belli oldu. Peki Süper Loto çekilişi talihli numaraları neler? Süper Loto sonuçları nasıl öğrenilir? İşte detaylar...

SÜPER LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

SÜPER LOTO'DA BU HAFTANIN TALİHLİ NUMARALARI


SÜPER LOTO'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN TALİHLİ NUMARALARI

SÜPER LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

Süper Loto çekilişlerinde 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almaya hak kazanırlar. Talihlilerden;
3 ve 4 bilenler loto bayilerinden,
5 bilenler loto bayilerinden ya da Milli Pİyango İdaresi şubelerinden,

6 bilen talihliler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiyelerini alabilirler.
Çekilişte 6 bilen çıkmazsa, ikramiye bir sonraki haftaya devreder. 6 bilen talihli çıkana kadar büyük ikramiyenin devri devam eder.

SÜPER LOTO’DA EN ÇOK HANGİ SAYILAR ÇIKAR?

Süper Loto çekilişlerinde en çok çıkan ve ikramiye kazandıran sayılar; 2, 17 35, 40, 41, 44, 47, 48, 51 ve 54’tür

En az çıkan sayılar ise; 7, 11, 27, 28, 42, 52 ve 53

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

18 yaşından küçük olanlar Süper Loto çekilişlerine katılamaz. Katılsalar bile ikramiye alamazlar. Süper Loto kuponu , 6 kolondan oluşur. Her bir kolonda, 1’den 54’e kadar sayılar bulunur. Bu sayılardan 6 tanesi seçilir ve işaretlenir. İşaretlemelerin dik olarak yapılması, kırmızı kalem kullanılmaması gerekir. Doldurulan her kolon için ücret verilir.

Çekilişlere istenilen sayıda kolon doldurularak katılım sağlanabilir. İkramiye almaya hak kazanan talihlilerin ikramiyelerini bir yıl içinde ilgili yerden alması gerekir. Bir yıl sonunda alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için de ödeme yapılmaz.

YORUMLAR