09.04.2018 23:56
Söz son bölüm izle! SÖZ 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölüm izleme linki haberimizde! STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı.Söz 41. bölümü ile ekranlara geldi. STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Peki Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fenomen dizi Söz son bölüm izleme linki haberimizde! STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı.Söz 41. bölümü ile ekranlara geldi. STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Peki Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SÖZ 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taburda yapılan törenden sonra Ali Haydar’ın ölmeden önce yaptığı sürprizi fark eden Tim gözyaşlarına boğulur. Ama arkadaşlarının hatırası artık bir an olsun silinmeyecektir.

Ali Haydar’ı sonsuz yolculuğuna uğurlayan Tim’in artık tek bir gayesi vardır; Ali Haydar’ın kanını yerde bırakmayıp, katillerinden hesap sormak… Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkarken Karabayır’da her şeye rağmen hayat devam etmektedir.

Sınır ötesinde güvenliği sağlanan bölgelerdeki sivil halka yardım göndermek isteyen Türk Kızılayı’yla birlikte Bahar, Güler, Su ve Nazlı’da yola çıkar. Bu durumdan haberdar olan ataşe, Derman’ı konvoyu durdurması için görevlendirir. Derman hain bir planla konvoya saldırır ve herkesin hayatı tehlike altındadır. Konvoy yola çıktığı sırada Hafız’ın katillerinin peşinde olan Yavuz ve Tim saldırı haberini aldığında her şey için çok geçtir.

SÖZ 42. BÖLÜM FRAGMANI

Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

YORUMLAR
ggghfgg
cok çirkin bir dizi
1260 gün önce