27.11.2018 00:43
SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ SON BÖLÜM İZLE STAR TV YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI

SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ STAR TV SON BÖLÜM İZLE Söz dizisi bu akşam saat 20:0'da Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Söz dizisinin 61. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz dizisinin 61. yeni bölümünde göze çarpan detaylar var... Söz dizisinin 61. yeni son bölümünde can pazarı yaşanıyor. Baş ollerinde başarılı ve sevilen oyuncuların yer aldığı Söz dizisinde Tim için hesapta olmayan bir saldırı gerçekleşmişti. Peki Söz dizisinin 61. yeni son bölümünde neler yaşanacak? Hepsi ve canlı yayın linki SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ STAR TV SON BÖLÜM İZLE başlıklı haberimizde sizleri bekliyor...

SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ STAR TV SON BÖLÜM İZLE Söz dizisinin 61. yeni son bölümü için nefesler tutuldu. Heyecanla beklenen Söz 61. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Bu akşam Star TV ekranlarında saat 20:00'da izleyenleriyle buluşacak olan Söz dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İzleyicileri nasıl sürprizler bekliyor? Bu soruların cevabı ve Söz 61. yeni son bölüm Star TV canlı yayın izleme linkini SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ STAR TV SON BÖLÜM İZLE başlıklı haberimizde www.tgrthaber.com.tr ekibi olarak sizler için derledik.

SÖZ İZLE: SÖZ 61. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | SÖZ STAR TV SON BÖLÜM İZLE

SÖZ 61. YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Söz dizisinin 61. yeni bölümü 26 Kasım Pazartesi akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Tim için hesapta olmayan bir saldırı gerçekleşmişti. Teröristlerin yola döşedikleri bomba patladı, askerler yaralandı. Ancak yeni bölüm fragmanında Yavuz’un şehitlikteki halleri izleyicileri korkuttu, acaba şehitler mi var? sorusu soruldu.

Belki de oyun içinde oyun vardır ve Tim kurtulmuştur ama ölmüş gibi gösterebilirlerde. Ayrıca Dragan’ın hem Savcı Derya’ya hem de Yarbay Erdem’e büyük bir sürprizi de var. Savcı Derya tuzağa doğru çekilirken, Yarbay Erdem’in evindeki objede bomba vardır ve patlama sesi duyulur. Dizinin 61. yeni bölümü büyük heyecana sahne olacak.

Hain pusudan ağır yaralı olarak çıkan Yavuz tedavi altındayken, kardeşleri de sınır dışında ölüm kalım mücadelesi vermektedir.

Bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim, bu sefer de teröristlerin saldırısına hedef olur. Ama bu saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte kendi canlarını da feda etmekten çekinmeyeceklerdir.

Artık terör örgütünün bütün organizasyonlarından sorumlu hale gelen Dragan örgütün yönetimine katılmadan önce son hamle yaparak Erdem’e gönderdiği bombalı paketle herkese büyük bir acı yaşatacaktır.

Dragan örgütü daha organize bir hale getirip üs bölgesi baskını için hazırlarken, Sami’nin emriyle Tarık yarım bıraktığı işi bitirmek için Yavuz’un peşine düşer. Başından beri Yavuz’un en büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için hamle yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalamak üzeredir.

 

YORUMLAR
barbi
lütfen dürüst
265 gün önce