27.05.2019 17:27
Söz 84. bölüm 2. fragmanı, Büyük final fragmanı,  84. bölüm fotoğrafları, Sarı komutan ve Savcı evleniyor

Ekranların sevilen dizisi Söz dün akşam 20.00 'da Star TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Finale giden Söz dizisinde şimdi neler olacak? Söz 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 83. bölümde neler yaşandı? Yavuz komutana şimdi ne olacak? Final bölümünde neler yaşanacak? Tüm merak ettiğiniz soruların cevapları 84. bölüm fragmanında izlemek isteyenler için haberimizde mevcuttur.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erdem'in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan'a ihtiyacı olan Tim, Dragan'ı vermemek için canla başla mücadele eder. Fakat yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan kendinde değildir.

YAVUZ VE TİM BAŞKA BİR YOL ARIYOR

Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

TİM PANZEHİRİ ARIYOR

Yavuz'un giderek ilerleyen rahatsızlığını Tim öğrenir. Komutanlarını yaşatmak için Dragan'ın yerini bildiği panzehire ihtiyaçları vardır. Her şey çok geç olmadan panzehire ulaşmak için bir plan yaparlar. Ama bu planın işlemesi için önce Dragan'a ulaşmak zorundadırlar. 

Önemli adamlarını tek tek kaybeden Dost artık en büyük hamlesini yapma vakti geldiğine karar verir. Sınırımızda kurulacak bir terör devleti için gerekirse büyük bir çatışmayı göze almıştır. Ama Tim ve askerlerimiz bu hamle için hazırdır.

Yavuz'un kalbinin durması Tim ve Derya için büyük şok oldu. Tam şehit oldu derken bir anda Yavuz'a yapılan panzehirin etki göstermesiyle kendine gelmesiyle Tim ve Derya büyük seviç yaşar. Peki Yavuz komutan tamamen kendine gelecek mi?

 

YORUMLAR