20.05.2019 11:01
Söz 83. bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 83. bölüm 2. fragmanıda yayınlandı! Yavuz komutan öldü mü? Büyük finale son 2 bölüm..

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz yeni bölümüyle izleyicileri kendine hayran bıraktı. Yeni bölümde Yavuz komutanlarıyla beraber göreve giden Tim, Erdem’i kurtarmak için hiç beklemeden harekete geçiyor. Meraklı bekleyiş son buldu işte 83. bölüm fragmanları.. Yavuz öldü mü? Büyük finale son 2 bölüm kaldı. Söz 2. fragmanıda yayınlandı izlemek isteyenler için haberimizde linki mevcut!

Söz dizisinin 82. son bölümünde; aradan geçen uzun zamanın ardından beklemedikleri bir anda karşılarında Yavuz komutanlarını gören Tim, Erdem'i kurtarmak için Yavuz önderliğinde hiç beklemeden harekete geçer. Söz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yavuz öldü mü? Tim şimdi ne yapacak? Tüm merak edilen soruların cevabı Bu akşam saat 20.00'da STAR TV ekranlarında..

SÖZ 82. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için Yavuz önderliğinde harekete geçer. Aradan geçen uzun zamanın ardından beklemedikleri bir anda karşılarında Yavuz komutanlarını gören Tim, Erdem’i kurtarmak için Yavuz önderliğinde hiç beklemeden harekete geçer. Büyük patron Di Rabbako’nun yardımıyla ülkeye giriş yapan Linda, Erdem’in tutulduğu yere gitmek harekete geçecekken beklemediği bir sürprizle karşılaşır: Tim Linda’nın bulunduğu havalimanına ani bir baskın düzenler. Linda Yavuz’un başında olduğu Tim’in elinden kurtulmak için her yolu deneyecek fakat bunun bedeli çok ağır olacaktır.  Erdem’in tutulduğu yerin bilgisini öğrenen Tim, hızla yola çıkar ancak kendisini Di Rabbako’nun kurduğu hain bir tuzağın içinde bulacağından habersizdir.  Erdem’in vücuduna bağlı zamana karşı bir bomba vardır ve bu bombanın etkisiz hale getirilmesi için gereken şifreyi sadece Dragan biliyordur. Yavuz’la konuşan Di Rabbako Erdem’e karşılık Dragan’ı ister.  Tim takas için buluşma noktasına gittiğinde planları Erdem'i kurtarmaktır fakat Dragan’ı vermeye niyetleri yoktur.

'SÖZ' Finale son 2 bölüm!
Star’da Pazartesi akşamları ekrana gelen, Yapımını TIMS&B Productions'un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, sezon sonunda final yapıyor.  Birbirinden başarılı isimlerden oluşan dev oyuncu kadrosu, heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran 'SÖZ' ekranlara veda ediyor. İzleyenleri ekran başına kitleyen, sosyal medyanın en konuşulan projeleri arasında yerini alan 'SÖZ’, 84. bölümüyle son kez izleyici karşına çıkacak. Türkiye'de ilk kez Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen dizi olma özelliğini de taşıyan ‘SÖZ’, dev prodüksiyonuyla Türk televizyon tarihinde bir çok ilke imza attı. 3 sezondur heyecan ve aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı SÖZ', finale doğru artan heyecan dolu hikayesiylede yine çok konuşulacak.  Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı “SÖZ”, 80. bölümüyle 29 Nisan Pazartesi 20.00’da Star’da. 

YORUMLAR