03.04.2018 18:48
Söz 40. son bölüm izle! SÖZ yeni bölümde Hafız şehit oldu! Söz 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 40. bölüm izleme linki haberimizde. SÖZ bu akşam ekrana gelen bölümle herkesi duygulandırdı.. STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı.Peki Söz 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefesleri kesen dizi SÖZ 40. bölüm izleme linki haberimizde. Söz bu akşam ekrana gelen bölümle herkesi duygulandırdı.. STAR TV'nin büyük ilgi gören dizisi Söz yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı.Peki Söz 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?...

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Söz yeni bölüme Hafız'ın şehit düşmesi damga vurdu. Peki Söz 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SÖZ 40. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Biyolojik silahın patlamasıyla tam bir dehşetin ortasında kalan Tim, çaresiz ve öfkelidir. Fakat daha büyük bir tehlike Selim’in ele geçirdiği silahtır. Tim bu silahı Selim’den almak ve ölen masumların intikamı için nefeslerin tutulduğu zorlu bir operasyona çıkacaktır.

Derman bir yandan Medusa planı için çalışırken diğer yandan ateşeden Dalgakıran harekâtını durdurmak için bir eylem emri alır. Derman, kutsal şehitliğimize saldıracaktır! Ama Tim buna izin vermemek için canını bile vermeye hazırdır. Öyle de olacaktır. Tim üyesi Hafız, şehitlik saldırısında bayrağımızı göklerden indirmek isteyen teröristlerin ateşi altında kalacak ve bayramız uğruna şehit olacaktır.

SÖZ 41. BÖLÜM FRAGMANI YAYINMLANDI MI?

fENOMEN DİZİ Söz 41. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

'Söz' dizisinden Mehmetçik'e destek

Yapımını TIMS&B Yapım'ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Söz’ dizisinde 'Hafız' karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran, Zeytindalı Harekat'ında görev yapan Mehmetçikleri ziyaret etti.

'Söz' dizisinde 'Hafız' karakteriyle beğeni toplayan Mustafa Yıldıran, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütleriyle mücadele etmek için başlattığı Zeytindalı Harekatı'nda görev yapan askerlere moral verdi.

Hatay Oğulpınar Sınır Karakolu'ndaki askerlerle kucaklaşan oyuncu, Mehmetçik'le sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Star TV'de dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde; Mustafa Yıldıran'ın hayat verdiği 'Hafız' karakterinin, teröristler tarafından kurulan hain pusuda şehit düşeceği duygu yüklü sahneler ekrana gelecek.

Söz dizisinde şok ayrılık!

Yapımını TIMS&B Yapım'ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği 'Söz' dizisi, izleyenlerin yüreğini dağlayacak yeni bölümüyle ekrana geliyor.
Hikayesi ve aksiyon dolu sahneleriyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran 'Söz'ün yeni bölümünde başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran'ın hayat verdiği sevilen karakter Hafız şehit düşüyor.

Hafız Hain Bir Pusuda Şehit Düşüyor
Dizinin yayınlanan 40. bölüm fragmanında; başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran'ın hayat verdiği ve milyonların gönlüne taht kuran Hafız, teröristler tarafından kurulan hain bir pusuda şehit düşüyor. Aldıkları acı haber karşısında intikam yemini eden Yavuz, Keşanlı, Çaylak, Avcı, ve Aşık'ın şehit düşen Hafız'a yürekleri burkan vedası ekrana geliyor. Eşi Fatma'yı bir teröristin oynadığı oyunla acı bir şekilde kaybeden Hafız'ın beklenmeyen ölümü izleyenleri derinden sarsacak.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ' yeni bölümüyle 2 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de...

SÖZ 39. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hafız komutasındaki Tim, Yavuz’un uyarısıyla cenaze törenine düzenlenen saldırıyı önlemeye çabalarken, Agah’ın sigorta şirketinden aldığı bilgi tüm gerçekleri su yüzüne çıkarır. Derman, Medusa planını bir adım daha öteye taşıyacak bilgiye sahiptir artık. Bu bilgi aynı zamanda birçok masumu canından edecek bir saldırının fitilini ateşler. Müfit’i kaçırarak üzerine çalıştığı projeyi bir silaha dönüştürmeyi başaran Derman artık binlerce can alacak bir güce sahip olmanın eşiğindedir.

Yavuz komutasındaki Tim, Derman’ın yapacağı saldırıyı önlemek için görevlendirilir. Yavuz’un tüm çabalarına rağmen Bahar kararından dönmemekte ısrarcıdır. Bahar’ın yapmak üzere olduğu hamle, Yavuz ve Bahar’ın ilişkisini geri dönülmez bir yola sokacaktır.

YORUMLAR