08.04.2018 17:40
Samsunspor İstanbulspor maçı ÖZET İZLE! Samsunspor İstanbulspor maçı kaç kaç?

Samsunspor İstanbulspor maçı canlı izleme linki haberimizde! Samsunspor İstanbulspor maçı kaç kaç bitti? İstanbulspor Samsunspor'la karşı karşıya geldi. Samsunspor maçının özetini haberimizde bulabilirsiniz...

Samsunspor İstanbulspor maçı canlı izleme linki haberimizde! Samsunspor İstanbulspor maçı kaç kaç bitti? İstanbulspor Samsunspor'la karşı karşıya geldi. Samsunspor İstanbulspor maçı başladığı gibi sona erdi. Samsunspor maçının özetini haberimizde bulabilirsiniz...

İstanbulspor maçında futbolcuların kazanmak için ekstra çaba harcayacağını vurgulayan Çakır, "Ligde en önemli viraja girdik. İstanbulspor maçı kümede kalma adına hayati önem taşıyor. Bu maçın ardından peş peşe rakiplerimiz olan Eskişehirspor ve Denizlispor ile oynayacağız. Bu hafta kazanarak onların karşısına rahat ve stressiz çıkmak istiyoruz. Bu takımı düştüğü yerden kaldırmak bizim ve futbolcuların elinde. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Suat Çakır, futbolculara kazanmaları durumunda ekstra prim vereceklerini kaydetti.

Öte yandan Samsunspor, İstanbulspor maçının hazırlıklarını Yeni 19 Mayıs Stadı'nda teknik direktör Besim Durmuş yönetiminde sürdürdü.

Kırmızı-beyazlı futbolcular, antrenmanda taktik çalışması yaptı. İdmana Ufuk Budak ile Muhammet Beşir sakatlıkları sebebiyle katılmadı.

YORUMLAR