05.04.2018 20:13
Mehmetçik Kut'ül Amare 10 Bölüm izle | Tutsak olan Mehmet ve arkadaşları kurtulacak mı?

Mehmetçik Kut'ül Amare 10 Bölüm izlemek isteyenler haberimizde bulabilirler. TRT 1’in sevilen dizilerinden Mehmetçik Kutulamare, 10. bölümüyle bugün ekranlara gelecek. Geçen hafta hapisten kurtulan Üsküplü Mehmet, Mehmet ve arkadaşlarını kurtarabilecek mi? Mehmetçik Kut'ül Amare yeni bölüm detayları haberimizde mevcuttur...

Mehmetçik Kut'ül Amare 10 Bölüm izlemek isteyenler haberimizde bulabilirler. TRT 1’in sevilen dizilerinden Mehmetçik Kutulamare, 10. bölümüyle bugün ekranlara gelecek. Geçen hafta hapisten kurtulan Üsküplü Mehmet, Mehmet ve arkadaşlarını kurtarabilecek mi? Hindistan'a götürülmek üzere esir kampından gidecek olan Mehmet ve arkadaşları'nı kurtarabilecekler mi? Cox, planları bir bir çözerken kaçış planını önleyebilecekler mi? Mehmetçik Kut'ül Amare 10. Bölüm ile ilgili merak ettiklerinizi yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz...

TRT 1 İZLE

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE 10.BÖLÜM İZLEYİCİYİ NELER BEKLİYOR?

Yüzbaşı'nın aracının altına saklanan Mehmet onlara yakalanmamayı başarmıştır. Yolda nöbetçi askeri öldürür ve Yüzbaşı Robert'i yaralar. Zamanı daralan Mehmet bir an önce Kut'a varmalı ve diğer esir askerleri kurtarmalıdır. Öte yandan Yüzbaşı Şefik Victoria'nın kaçışıyla hayal kırıklığı yaşamıştır. Her yerde arama emri çıkaran Şefik onu bulmayı kafasına koymuştur. Öte yandan kaçak hayat yaşamaktan yorulan Victoria'yı ayakta tutan ise Neccar'ın aşkıdır. Mehmet Kut'a varır ve esaretten kurtulduğunu ise kaymakamlık binasına vardığında hisseder. Türk bayrağının dalgalanışı onun ruhunu özgür bırakır. Şimdi ilk iş diğer esirleri özgür bırakmaktır. Cox, Robert'i yaralı olarak bulmuş ve Üsküplü ile ilgili gerçeği öğrenmiştir. Onun bir mahkum değil de casus olduğunu öğrenen Cox büyük bir şok yaşar. Üsküplü'nün planına engel olmak için de ne gerekiyorsa yapacaktır.

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE FRAGMAN İZLE

Bir jilet ve doğru zamanda tertip edilmiş bir isyan ile kamptan kaçmayı başaran Üsküplü, kendini zorlu bir yolculuğun içinde bulur. Yüzbaşı Robert’ın aracına saklanan Üsküplü, aracı durdurarak nöbetçi askerleri öldürüp yüzbaşıyı yaralamayı başarır. Artık Kut’a ulaşmalı ve nakil gerçekleşmeden önce gerekeni yapmalıdır. Peki, şehre zamanında ulaşabilecek midir?

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE'NİN 9.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Üsküplü Mehmet Hintli doktorun mesajını çözüyor ve esir askerlerin 3 gün sonra Hindistan'a nakledileceğini öğreniyor. Ancak Mehmet de esirdir ve eli kolu bağlı ne yapabileceğini düşünmeye başlar. Diğer yanda karargaha giden Said, Musap'la karşılaşır. Onun şüphe uyandırıcı tavırlarından bir şey planladığını anlar. Musap, Victoria'nın yemeğine ilaç katmak için geldiyse de bu emelini gerçekleştiremez. Ancak onun peşini bırakmayan Said onu takip eder. Ancak gördükleri karşısında şaşkına dönen Said Musap'ın bir hain olduğunu anlar ancak müdahale edemeden Oswlad ve adamları tarafından esir alınır.


Öte yandan Üsküplünün planı üzerine Mevlüt ve Niyazi harekete geçer ve kampta isyan başlatır. İsyan giderek büyür ve ortalık karışır. Bu karışıklıktan faydalanan Mehmet ise Bernard'ın boğazını keser ve kıyafetlerini alarak kaçar. Başarılı bir kaçış gerçekleştiren Mehmet Yüzbaşının aracının altına saklanır. Asıl zorlu kaçış şimdi başlamaktadır.

YORUMLAR