03.04.2018 21:52
Mehmed Bir Cihan Fatihi | Melike karakteriyle Hazal Filiz Küçükköse Kimdir

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi kadrosunda Melike karakteriyle bomba patlatmaya hazırlanan Hazal Filiz Küçükköse, 20 Mart'ta başlayacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin heyecanını sosyal medyada paylaştı. Merakla araştırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike kimdir, Hazal Filiz Küçükköse kimdir, kaç yaşındadır? Tüm detaylar haberimizde...

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi kadrosunda Melike karakteriyle bomba patlatmaya hazırlanan Hazal Filiz Küçükköse, 20 Mart'ta başlayacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin heyecanını sosyal medyada paylaştı. Merakla araştırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike kimdir, Hazal Filiz Küçükköse kimdir, kaç yaşındadır? Tüm detaylar haberimizde...

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi başlıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde oynadığı Hazal Filiz Küçükköse, Ertan Saban Kariyerli gibi oyuncuların yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi, Fatih Sultan Mehmed'in hayatını konu alıyor. Büyük fetihin nasıl gerçekleştiğini, büyük kumandan Fatih Sultan Mehmed'in yetişmesini göreceğiniz Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde ise Melike karakteriyle ekranlara hazırlanan Hazal Filiz Küçükköse'de heyecanla bu günü beklediğini sosyal medyadan paylaştı. “Her anında bir emek saklı” notu ile dizinin fragmanını paylaşan güzel oyuncu projede Melike rolü ile yer alacak. Peki, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin Melike’si Hazal Filiz Küçükköse kimdir?

Mehmed Bir Cihan Fatihi melike kimdir

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ MELİKE KİMDİR?

Çandarlı Halil Paşa’nın kızıdır. Kendini bildi bileli Mehmed’e aşıktır. Mehmed çocuk yaşında tahttan ayrılıp Manisa’ya gönderildiğinde onu bekleyeceğine yemin etmiş, döneceği günü beklemiştir. Murad Han’ın ölmesi üzerine Mehmed yeniden tahta geçince Melike’nin de dileği gerçek olur. Ancak Mehmed eski Mehmed değildir.

hazal filiz küçükköse kimdir

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE KİMDİR?

1988 yılında Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, Ankara’da lise öğrenimini tamamlamıştır. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup bırakan Küçükköse, şu an Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansına devam etmektedir. Mersinli oyuncu, özel oyunculuk dersleri almayı sürdürmektedir. Küçükköse, 2015 yılından bu yana Kara Sevda dizisinde “Zeynep Soydere” karakterine hayat vermektedir. Hazal Filiz Küçükköse’nin oynadığı diziler şunlardır: Beni Affet, Kara Sevda, Deniz Yıldızı, Günahkar ve Kalbim seni seçti.

YORUMLAR