07.10.2018 12:54
Kadın 2. sezon son 33. Yeni Bölüm Tek Parça izle | Kadın yeni sezon 33. son bölüm FULL İZLE (FOX TV, YouTube)

Kadın 2. sezon 1. ilk bölüm 33. bölüm tek parça izle | Kadın yeni sezon 33. bölüm FULL İZLE (FOX TV, YouTube) Kadın dizisi kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. FOX TV'de yayınlanan dizi için Kadın 2. sezon 1. ilk bölüm 33. bölüm tek parça izle | Kadın yeni sezon 33. bölüm FULL İZLE (FOX TV, YouTube) başlıkları internette en çok aranan başlıklar arasında yerini aldı. Kadın 2. sezon 1. ilk bölüm 33. bölüm tek parça izle | Kadın yeni sezon 33. bölüm FULL İZLE (FOX TV, YouTube) ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Kadın 2. sezon 1. ilk bölüm 33. bölüm tek parça izle | Kadın yeni sezon 33. bölüm FULL İZLE (FOX TV, YouTube) Kadı dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana izlnme rekorları kırmaya devam edi.yor. Kadın 2. sezon 1. ilk bölümünün yayınlandındığı 2 Ekim tarihinde de izlenme sayısıyla rekor seviyelere yükseldi. İlk sezonu ile ekranlarda fırtınalar estiren ve müthiş bir seyirci sayısı elde eden dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyordu. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un yer aldığı fenomen dizinin 2. sezon 1. bölümünde neler oldu? Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un yanı sıra kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Ece Özdikici, Devrim Özder Akın, Feyyaz Duman gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonunda Sarp ile Bahar buluşacak mı? Kadın 33. bölüm canlı izle, Kadın 2. sezon 1. bölüm full izle, Kadın yeni sezon ilk bölüm izle, Kadın 34. bölüm fragmanı, Kadın 2 Ekim bölümü izle, Kadın son bölüm tek parça izle gibi dizinin yeni sezonuna dair merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz...

KADIN DİZİSİ 33. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KADIN 33. BÖLÜM İZLE! KADIN 33. BÖLÜM NELER OLDU?

Bahar hastanede Arif ve çocuklarla Enver Bey'i ziyarete gidiyor.  O sırada Sarp da hastaneye geliyor ve Doruk Sarp'ı görüyor ve ağzından ‘baba' sözü dökülüyor. Arif de Sarp ile yüz yüze geliyor.  Sarp oğluna bakıp ‘merhaba' diyor. Arif, Doruk'u kolundan tutup içeri sokuyor.  Doruk babasının onu hiç görmediğini adını söylese onu tanıyacağını söyleyerek kendini dışarı atıyor ama döndüklerinde Sarp gittiği için göremiyor.

Sarp hastanede Enver'i öldüren Suat Bey'in adamını görüyor ve Bahar ile çocukların da orada olduğunu öğreniyor.  Adamın peşinden gidiyor ve orada ne yaptığını soruyor. O sırada Pırıl arıyor ve ağlayarak hemen gelmesini istiyor. Ancak Suat Bey, Pırıl'ı susturuyor.

‘ANNE BEN BABAMI GÖRDÜM'

Doruk annesinin yanına gelince babasını gördüğünü söylüyor.  Hatice ve Şirin geriliyor.  Bahar buna inanmıyor. Doruk, Nisanla beraber dışarı babalarına bakmaya gidiyor. Bahar da peşlerinden gidiyor. Arif, Şirin'in iğneleyici sözlerinden sonra adeta yıkılıyor. Nisan ile Doruk baba diye koşark bahçeye çıkıyor ama Sarp orada değil.  Nisan'ın baba diye haykırışı ile Bahar'ın gözyaşları sel oluyor. Nisan, Doruk ve Bahar birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. Şirin atak geçiriyor. Hatice telaşa kapılıp Şirin'in elini yüzünü yıkıyor.

Sarp hızla Pırıl'ın yanına gidiyor. Yolda arıyor ama telefonuna ulaşamıyor.  Suat Bey, öldürülen Sarp'ın annesi Jülide'ye olanları bilmiyormuş gibi yapmasını söylüyor. Suat Bey, Sarp'ın annesinin ölümünden haberdar olmaması gerektiği konusunda Pırıl'ı ikna ediyor.  Ceset evden çıkarıyor. Sarp'a yalan söylüyorlar.  Annesinin çocuklara saldırdığını ve kaçtığını söylüyorlar.

ENVER YAŞIYOR

Enver bey hayatta ve onu ziyarete gelen Arif'e bu durumdan söz ediyor. Bahar'ı oradan götürmesini söylüyor. Arif, Bahar'ın kocasını gördüğünü söylüyor. Enver sıkı sıkıya polise gitmemesi gerektiği konusunda tembihliyor ve Bahar'a göz kulak olmasını söylüyor.

BAHAR VE ÇOCUKLARIN MEZARI YAPILMIŞ

Suat'ın adamı Suat'ı arayarak Sarp artık boş bir mezarı ziyaret etmeyecek diyor ve Bahar, Doruk ve Nisan'ın adının yazdığı mezarlar görülüyor.

SARP İLE PIRIL NASIL TANIŞTI?

Sarp'ın geçmişine dair gizemler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Sarp sudan çıkarılıyor ve başında Pırıl var. İkili o gün ilk kez karşılaşıyor.

KADIN 34. BÖLÜM FRAGMANI (KADIN 2. SEZON 2. BÖLÜM FRAGMANI)

Kadın dizisi 33. bölümden sonra, 34. bölüm fragmanı yayınlanacaktır. Fragman yayınlandığında buradan ulaşabilirsiniz...

KADIN DİZİSİ 34. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN YIKLAYINIZ

KADIN DİZİSİ 1. SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Enver'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp'ta olduğunu düşünmektedir. Bahar, Arif'in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Arif'in ise Bahar'a olan sevgisi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Sarp'ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp'ı tekrar Amerika'ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Sarp'ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir…

Sezon finalinde Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver, onunla görüşmek istediğini söyledi. Sarp ve Enver buluştu. Enver onu karşısında canlı bir şekilde görünce şoka girdi ve ne yapacağını bilemedi. Sarp, “Sizi buraya, bu şekilde getirdiğim için özür dilerim. Ama inanın böylesi daha güvenli” dedi. Enver, “Bana gelinceye kadar özür dilemen gereken öyle çok şey, öyle çok insan var ki!” yanıtını verdi. Sarp, “Bunu bilmediğimi mi sanıyorsunuz; çok iyi biliyorum” dedi. Enver, “Biliyorsun ha! Neyi biliyorsun? Herkesin hayatını mahvettiğini mi, insanları perişan ettiğini mi?” dedi sinirle. Sarp ona her şeyi anlatmak istediğini söyledikten sonra anlatmaya başladı. Enver, “Karının kız kardeşini kendine nasıl aşık ettiğini anlat. Hamile karını ve bebeğini geride bırakıp nasıl sırra kadem bastığını anlat. Sonra zengin bir kadınla evlenip, iki çocuk babası mutlu bir adam olarak hayatına nasıl devam edebildiğini anlat. Çünkü ben bunca senedir ömrümde kalbi olmayan birine hiç rastlamadım. Bu sebeple anlat! Aileni sefalete terk edişini anlat. Ha ben anlar mıyım bilmiyorum! Ama anlat, anlat, anlat”dedi. Son bölümde Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp’ta olduğunu düşünmektedir.

 

YORUMLAR