31.07.2017 13:39
Game Of Thrones 7. Sezon 4.Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Game Of Thrones Ne Zaman Saat Kaçta?

Hayranlarının merakla beklediği Game Of Thrones 7. Sezon 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor.Game Of Thornes’un 7. sezon 3. Bölümü 31 Temmuz’da izleyici karşısına çıktı. Tüm gözler yeni bölüme çevrildi. Game Of Thrones ne zaman saat kaçta yayınlanıyor?

Hayranlarının merakla beklediği haber geldi. Tüm dünyada ilgi odağı olan Game Of Thornes’un 7. sezon 3. Bölümü 31 Temmuz’da izleyici karşısına çıktı. İktidar savaşının kızıştığı son bölüme Jon Snow- Khaleesi’nin karşı karşıya geldiği anlar damga vurdu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölümde! İşte Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar! Game Of Thrones ne zaman saat kaçta yayınlanıyor?

HBO’nun resmi sayfası üzerinden yayımlanan Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanında Jon Snow- Khaleesi işbirliği sonrası yaşanacakların detayları gözler önüne serildi.Fantastik dizinin son bölümünde hanedanlar büyük savaş için işbirliği yaptı. Khaleesi ve Jon Snow arasında yaşanacaklar merak konusu oldu. İşte ikili arasındaki sürpriz gelişmelerin ipucunu veren fragman!

Yedi krallığı ele geçirmek isteyen Daenerys Targaryen, Jon Snow’u Melisandre'nin önerisi üzerine harekete geçerek Snow’a bir teklifte bulundu. Daenerys Targaryen ile işbirliği yapan Greyjoy ve Dorne'u dağıtan Euron Greyjoy artık Lannisterlar tarafından ciddiye alınmaya başladı. Büyük savaşın planları yapıldığı son bölümde Khaleesi-Jon Snow buluştu.

KRALİÇE'NİN ADALETİ

Dizinin bu haftaki bölümünün adı şu an Westeros'taki iki güç odağına iki kraliçeye işaret ediyor. Bir tarafta Cercei Lanister, diğer tarafta Daenerys Targaryen. Westeros'un diğer oyuncuları da bu iki güç odağının etrafında toplanıyor. Nitekim bu hafta uzun süredir beklenen Jon Snow Daenerys buluşması gerçekleşti. Peki taraflar uzlaşabildi mi? Jon Snow Sam'in yerini söylediği ejderha camı madenini bulmak için harekete geçti mi?

7. sezonun 3. bölümünü kaçırdıysanız veyahut yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile Türkiye'de diziyi yasal olarak izleminizi sağlayacak BeIN Connect Game of Thrones sayfasına ulaşabilirsiniz. Torrent gelişmelerine bakıldığında Game of Thrones'u korsan olarak indiren ve izleyenlere servis sağlayıcısı kanalı ile uyarı geldiği haberleri görülüyor.

GAME OF THRONES NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Game of Thrones’un 7. sezonu geçtiğimiz günlerde başladı. Türkiye saatiyle pazartesi günleri 04:00’da yayınlanan dizi Amerika’da pazar akşamlarına denk geliyor. Türkiye saatiyle pazartesi günleri 04:00’da yayınlanan dizi Amerika’da pazar akşamlarına denk geliyor. Game of Thrones 7. sezon Amerika ile aynı anda saat 4.00'da Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00'de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanıyor.

YORUMLAR