27.05.2019 14:53
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 139. bölüm sezon finali fragmanı, Hızır ölümle burun buruna!

Atv ekranlarının sevilen dizisi 28 Mayıs Salı günü sezon finali ile ekranlarda olacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Hızır ölümle burun buruna kalacak. Çakırbeyliler'in yeni düşmanı kim? İşte tüm merak ettiğiniz soruların cevapları ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm sezon finali fragmanı haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 138. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tehlikeli Anlaşmazlık!

Akif'i teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arsı açılmak üzeredir. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır. Bunu öğrenen Altan'ın Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Beyazıt'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir. Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma göreviniüstlenen Alparslan'ın silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır. Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde iş işten geçmiş olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 139. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hızır Ölümle Burun Buruna!

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığımı düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkmadığı Çakırbeylilerin üzerinde çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

YORUMLAR