14.05.2019 10:35
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanı yayınlandı! Fragman izle, EDHO 137. bölüm fragmanı, fragman yayında, Haşmet'e saldırı! 136. bölümde neler yaşandı!

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu hafta yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri yine hayran bıraktı. İzleyicilerin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanı yayında. EDHO 137. fragmanı merak edenler fragman yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 136. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mesut'un ölümünün ardından yerine geçecek isim için hızlıca çalışmalara başlayan Ünal Kaplan, Akif'in yakın zamanda başına bela açabileceğini de bilmektedir.

ZEKİ İÇİN HAREKETE GEÇİLİYOR
Akif'in gücünü kırmak için ise biran önce Zeki'nin devreden çıkarılması gerekmektedir. Ünal Kaplan, masasını korumak adına görüşmelere devam ederken Zeki meselesiyle Çakırbeyliler ilgilenecektir.

ESRA'YLA İŞBİRLİĞİ YAPILIYOR
Façalıların öncelikli hedefi de Ferman'ın ölümüne neden olan kişiyi bulup yok etmek olacaktır. İki ailenin bir kere daha aynı amaç etrafında toplanmasına sebep olan ortak düşmana ulaşmak için ise Esra ile işbirliği yapmak en iyi seçenektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragmanı izlemek için tıklayınız...

İLYAS KARAR VEREBİLECEK Mİ?
Yeğeninin ölümünün ardından acısını paylaşmak için soluğu sevdiğinin yanında alan Ömür ile ilgili İlyas'ın bir an önce bir karar vermesi gerekmektedir.

ALPARSLAN ÖZLEM'LE İLGİLİ KARARINI VERİYOR
Hızır'ın üzerine gittiği bu konu, İlyas'ı yakın zamanda bir tercih yapmaya itecektir. Alparslan ise sevdiğiyle ilgili kararını çoktan vermiştir. Bu konularda amcalarından farklı olan Alparslan'ın, hayatıyla ilgili verdiği bu önemli kararın arkasında başka nedenler olması ihtimali ise çok yüksektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm 14 Mayıs 2019 tarihinde saat 20.00'da ATV ekranlarında yerini alacak.

 

YORUMLAR