29.03.2018 00:35
Emir Sadettin Ölüyor mu? | Diriliş Ertuğrul Yeni 113. Bölüm Fragmanı Direkt izle | Diriliş Ertuğrul ÖZET

Emir Sadettin ölüyor mu? | Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm fragmanı direkt İZLE | Diriliş Ertuğrul CANLI En çok izlenen dönem dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul'un 113. bölüm fragmanını direkt izleyen Ertuğrul hayranları Emir Sadettin'in ölümüne dair detayları bulacaklar. 'Nice kaleler almaya muktediriz, Fetih bizimdir Allah'ın izniyle' diyen Ertuğrul Bey'in Emir Sadettin planı tutuyor mu? Diriliş Ertuğrul yeni 113.bölüm fragmanını direkt izlemek için detaylar haberimizde...

Emir Sadettin ölüyor mu? | Diriliş Ertuğrul 113. bölüm Fragmanı direkt izle | Diriliş Ertuğrul CANLI izleme linki En çok izlenen dönem dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul'un 113. bölüm fragmanını direkt izleyen Ertuğrul hayranları Emir Sadettin'in ölümüne dair detayları bulacaklar. 'Nice kaleler almaya muktediriz, Fetih bizimdir Allah'ın izniyle' diyen Ertuğrul Bey'in Emir Sadettin planı tutuyor mu? Diriliş Ertuğrul yeni 113.bölüm fragmanını direkt izlemek için detaylar haberimizde...

Emir Sadettin ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul'un son 112. bölümü fragmanının yayınlanması ve dizinin bu akşam yayınlancak 112. bölüümünde nefes kesecek sahneler var. Sultan fermanı ile hareket eden Köpek, Kritos'un Ertuğrul'un eline geçmesiyle taktik değiştirmiştir. Uç beyliğinin elinden alındığını öğrenen ve bu görevin Günalp'e verildiğini öğrenecek olan Ertuğrul, ne yapacaktır? Driliş Ertuğrul yeni 113. bölümü fragmanı direkt izlemek isteyenler bu soruların cevalarını öğrenecek. Ertuğrul, kurtarılması ve korunulması gerekenin sadece Oba değil, tüm topraklar olduğunu ve bunu yapmaya muktedir olduğunu düşünmektedir. Emir Sadettin'i oyun dışı bırakmak isteyen Ertuğrul bunu başarabilecek midir? Ertuğrul'un eline geçen Kritos, kurtulabilecek midir? DİRİLİŞ ERTUĞRUL 113. BÖLÜM FRAGMANI DİREKT İZLEMEK, nefes kesecek 113. bölüm detaylarına ulaşmak isteyenler 28 MART DİRİLİŞ ERTUĞRUL BÖLÜMÜNE haberimizde detayları bulabilirler.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

diriliş ertuğrul 113.bölüm fragmanı direkt izle

Ertuğrul Bey, tuzaklar içinde bir tuzak kurmuş, Kritos'uun kurtarılması işine Ahmet'in ön ayak olmasını sağlamıştı. Ahmet, ancak bu şekilde Kritos'un güvenini kazandı.Bu güvene karşılık Kritos, Ahmet'i Köpek'in yanına elçi olarak göndermiş Ahmet ise yakaladığı fursatı iyi kullanarak Köpek'in hayatını kurtamıştı. Ertuğrul Bey'in kendisinden sonsuza dek kurtulacağını düşünen Günalp, bir an da kendisini Ertuğrul Bey'in yanında bulmuştu.. Ertuğrul'u ötek tarafa gönderip kurtulmak isteyen Köpek, Sultan'ı Ertuğrul'a karşı kinlendirmeye çalışmıuş bunun için de tüm devlet adamlarını kullanmıştı.

Sultan'ı kendi yanında gördüğüne inanan Köpek, bu sayede Ertuğrul'un uç beyliğini elinden almak için girişimlerde bulunmuştu. Elindeki sultan fermanını iyi kullanmak isteyen Köpek'e karşılık, Ertuğrul ile Kritos Söğüt'te karşı karşıya gelmiş ve Kritos, elinde olmadan ve çaresizce Ertuğrul'un elinde geçmişti. Akabinde gelen bir ferman ise Ertuğrul'u şaşırtmamış elinden uç beyliği alınmış ve uç beyliği Günalp'a verilmişti

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 113. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 112.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? "Kılıç hakkımızla fethetmeye kaleler almaya muktediriz evelAllah" diyen Ertuğrul bey yeni savaşın sinyallerini verdi. İşte Diriliş Ertuğrul 112.bölüm fragmanı ve tüm merak edilenler. Dirliş Ertuğrul son ve yeni 113.bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde haberimizin detaylarında bulabileceksiniz...

diriliş ertuğrul 113.bölüm canlı izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 112.BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLE

diriliş ertuğrul 112. bölüm özeti

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANDI?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 111.bölümü 21 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? İŞTE SAHNELER

Günalp'in babasını öldüren Sadettin Köpek. Çünkü Günalp ile konuşmasında "Bende baban gibi Sultan Alaaddin'e hizmet ediyorum" diyerek Günalp Kılıçarslan'ı kandırarak emri altına alıyor.

Emir Sadettin Köpek Sultan olmak için her türlü alçaklığı yaptığını biliyoruz.

Ertuğrul Bey'in her seferinde dediklerinin çıkması Günalp'in çok kafasını karıştırmıştır. Sadettin Köpek Karacahisar kalesine Günalp'in yanına gelecektir.

Bununla birlikte Sadettin sayesinde Maria zindandan kurtulacaktır. Ama Maria'yı Ertuğrul bey kurtaracaktır. Ahmet tekfurun gözüne girdi. Maria'nın her hamlesini Ertuğrul'a bildirecektir.

Ertuğrul bey kaleyi Günalp Kılıçarslan'a teslim ediyor. Günalp, Emir Sadettin Köpeğe inanmaya devam eder ve tekfuru bırakır ve sulh anlaşmasına mührünü basar.

"Kılıç hakkımızla fethetmeye kaleler almaya muktediriz evelAllah" diyen Ertuğrul, uç beyliği ve kalenin elinden alınmasından sonra Sadettin'in peşine düşecektir.

YORUMLAR