27.05.2018 00:44
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman verilecek tarih belli oldu mu? | 2018 Emekli İkramiyesi Ne Kadar, Kaç TL oldu?

Emekliye bayram ikramiyesi verileceği tarih belli oldu mu? 2018 Emekli İkramiyesi Ne Kadar, Kaç TL oldu? Milyonlarca emekli tarafından aranıyor.İşte 2018 emekli bayram ikramiyesi ile ilgili aradıklarınız.

Emekliye bayram ikramiyesi verileceği tarih belli oldu mu? 2018 Emekli İkramiyesi Ne Kadar, Kaç TL oldu? Milyonlarca emekli tarafından aranıyor.İşte 2018 emekli bayram ikramiyesi ile ilgili aradıklarınız.

Emekliye Ramazan bayramı ikramiyesi ve Kurban bayramı ikramiyesi ne zaman yatırılacak, Emekliye Ramazan bayramı ikramiyesi ve Kurban bayramı ikramiyesi kaç TL olacak? gibi aradıklarınıza bu haberden ulaşabilirsiniz. Başbakan Yıldırım'ın Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklama, emekli vatandaşlarımızı sevindirdi. Zira Başbakan, emeklilere Ramazan ve Kurban bayramı öncesi ikramiye verileceğini açıkladı. Emekliler ise bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak, Ramazan ve Kurban bayramı ikramiyesi ne kadar olacak? sorularına cevap aramaya başladı.

Senelerdir çalışarak; yaş ve istenilen süreyi tamamlayan emekçiler, emeklilik hakkı kazandıktan sonra bir nebze olsun rahat ederek çalışmalarının karşılığını alıyor. Bunların yanında belli dönemlerde ek ikramiyeler, emeklilerimizin yüzünü güldürüyor. Her bayram öncesi verilen ikramiyeler, emekliye rahat bir nefes almasını sağlıyor. Başbakan Yıldırım'ın açıkladığı kararla her emeklilere Ramazan bayramı ve Kurban bayramı öncesi 1000 TL ikramiye verileceği kararlaştırıldı. 24 milyar liralık ekonomi paketini açıklayan Yıldırım, 12 milyon emekliye bayramlar öncesi ikramiye dağıtılacağını açıklaması; emeklileri heyecanlandırdı. Emekliler ise bu ikramiyelerin ne zaman verileceği ve ne kadar verileceğini merak içerisinde sorguluyor.

Emekliye ikramiye ne zaman ödenecek? Bakan açıkladı

Emekli ikramiyesinin ödeneceği tarih açıklandı! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, emeklilere verilecek bayram ikramiyesinin Haziran ayının başında ödeneceğini açıkladı.

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, emeklilere bayram ikramiyesinin haziran ayı başında ödeneceğini açıklayarak, "ikramiye ayrı, maaşı ayrı ödenecek" dedi. Jülide Sarıeroğlu,  3600 göstergeden ise 1 buçuk milyon kişinin yararlanacağını söyledi.

Emekli ikramiyesinin ödeneceği tarih açıklandı! Emekli ikramiyesinin ödeneceği tarih açıklandı! Bakan'dan müjdeli haber geldi.

 

YORUMLAR