18.04.2018 09:18
EDHO Yeni bölüm İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO Yeni bölüm Canlı izleme linki haberimizde.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölümü dün akşam yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yer alıyor. Her salı sıkı bir şekilde takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte diziye ilişkin son gelişmeler...

Bu hafta neler yaşandı? EDHO Yeni bölüm Canlı izleme linki haberimizde.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölümü dün akşam yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yer alıyor. Her salı sıkı bir şekilde takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte diziye ilişkin son gelişmeler...

Hızır masadikileri tehdit ediyor. Öte yandan evdekiler Meryem'in hastalığı ile ilgili şüpheleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 99. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya’nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem’in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya’nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan’ı takip ederek Meryem ve Ceylan’ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır’ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi’ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit’i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem’den derhal etkili bir plan yapmasını ister.

YORUMLAR