04.04.2018 18:37
EDHO Son Bölüm İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

EDHO Son bölüm izleme linki haberimizde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınland! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölümde "Hızır'ı yok etmek istiyorsanız sevdiklerini hedef almalısınız!" planını kimin kurduğu sorusu büyük heyecan oluşturdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adından çok bahsettiren dizi EDHO son bölüm izleme linki haberimizde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölümde "Hızır'ı yok etmek istiyorsanız sevdiklerini hedef almalısınız!" planını kimin kurduğu sorusu büyük heyecan oluşturdu.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 97. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Canını kurtarmak için yurtdışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş'in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz.

Hızır'ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem'i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler. Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir. En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır'ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ynei bölümüyle heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm İZLE! EDHO 97. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm İZLE! EDHO 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefesleri kesen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. bölümü ile ekranlara geldi. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde ailenin etrafı kara bulutla kaplandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 98. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz. Hızır’ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem’i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler.

Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir. En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır’ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

YORUMLAR