05.04.2018 22:57
Diriliş Ertuğrul haftaya var mı? Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Diriliş Ertuğrul haftaya var mı? Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Hayranları merak ediyor. TRT 1 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı. Her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan Diriliş Ertuğrul önümüzdeki hafta olmayacak mı? İşte detaylar...

Hayranları merak ediyor Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul haftaya var mı? Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? . TRT 1 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı. Her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan Diriliş Ertuğrul önümüzdeki hafta olmayacak mı? İşte detaylar...

Son bölümüyle izleyenleri yine ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki önümüzdeki hafta Diriliş olmayacak mı? "Gayri zor lakin kutlu bir yolculuğa çıkmaktayız. Yiğitlerim, alplerim, gayri zorlu lakin sonu hayırlı bir vazife bizi bekler. Vakit devletimize dişlerini geçirmiş yılanın kafasını koparma vaktidir" diyen Ertuğrul Bey, Sadettin Köpeği öldürmek için harekete geçiyor. İşte Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragmanının yayınlanmama sebebi detayları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 113.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey ile girdiği cenkten sağ çıkan Günalp Bey Karacahisar kalesine gelip Kayı Obasını ele geçirmek isteyecektir. Ertuğrul Bey Günalp Beyi bilerek ve isteyerek öldürmemiştir. Muhtemelen cenk esnasında bayılmıştır veya yaralanıp kendi alpleri tarafından kaçırılmıştır.

Emir Sadettin Günalp Bey'e emir vererek Kayı Obası'nı almasını isteyecektir. Günalp Bey Ertuğrul Bey'in yerini bilmemektedir ve yerini öğrenip Ertuğrul Bey'i öldürmek isteyecektir. Kayı obası ve Günalp Bey'in alpleri arasında cenk çıkacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

Ertuğrul Bey Sadettin Köpeği öldürmek için yeni bir plan yapmaktadır. "Gayri zor, lakin kutlu bir yolculuğa çıkmaktayız. Devletimize dişlerini geçirmiş yılanın kafasını koparma vakti gelmiştir." diyen Ertuğrul Bey hainlere ölümü yaşatacak.

Günalp Bey, Ertuğrul Bey'e yenilecek ama ölmeyecek. Ertuğrul ona son bir şans vererek gözlerini aç artık, ben devlete zarar gelsin istemem diyecek.

Peki Sadettin Köpek öldü mü? Sadettin, tarihte Hüsameddin Karaca ve şeraptar (şerbet hazırlayan kişi) tarafından öldürüldüğü için Aslıhan Hatun'un yaptığı saldırıdan yaralı olarak kurtulacaktır. Böylelikle sefere gidemeyecek. Zaten tarihte de askeri bir başarısı bulunmuyor.

Ancak bunun sonucu Aslıhan Hatun için acı olacaktır. Ertuğrul Bey ve Turgut Alp ilk hedefi Sadettin Köpek olacaktır. Sultan Gıyaseddin, bir an önce Sadettin'in ölmesini istediği için Ertuğrul ile iletişime geçecektir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 114.BÖLÜM FRAGMANI! DİZİ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YOK MU?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 114.bölümü fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlanmadı. Kanal yönetiminde ve yapımcıdan gelen açıklamaya göre Diriliş Ertuğrul yeni bölümü önümüzdeki hafta ekranlarda olacak. Fakat aksiyon dolu sahnelerin sıklığı sebebiyle fragmanın yetişmedi açıklandı. Diriliş Ertuğrul 114.bölüm fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

İşte yapılan o resmi açıklama;

Aksiyon sahnelerimizin yoğunluğu nedeniyle dizimizin 114.bölüm tanıtımı yetişmemiştir. Heyecan aksiyon ve macera dolu yeni bölümüyle Diriliş Ertuğrul, haftaya çarşamba günü saat 20:00'da TRT 1 ekranlarında olacaktır"

YORUMLAR