19.04.2018 23:47
Diriliş Ertuğrul 116.bölüm Fragmanı izle TRT 1 Diriliş 116.Bölüm fragmanı İZLE | Diriliş son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 116.Bölüm fragmanı İzle. TRT 1'in dünya çapında ses getiren dizisi Diriliş Ertuğrul'un 114.bölümü 11 nisan akşamı ekrana geldi. Dizinin fragmanının uzun süre yayınlanmamsı akıllara 'Acaba Dirliş Ertuğrul final mi yapacak' sorusunu getirmişti. Ancak 114.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul fanları bölümü merakla beklemeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'e şok işkence fragmanı haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 116.Bölüm Fragmanı izleme Linki. TRT 1'in dünya çapında ses getiren dizisi Diriliş Ertuğrul'un 114.bölümü 11 nisan akşamı ekrana geldi. Dizinin fragmanının uzun süre yayınlanmamsı akıllara 'Acaba Dirliş Ertuğrul final mi yapacak' sorusunu getirmişti. Ancak 114.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul fanları bölümü merakla beklemeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'e şok işkence fragmanı haberimizde...Diriliş 115. yeni Bölüm İzle! TRT CANLI Diriliş Ertuğrul 116.Bölüm Fragmanı yayınladı mı? | Diriliş Son bölüm izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 115.bölümüyle yine fırtınalar koparacak. Diriliş Ertuğrul fanları, 115.bölüm fragmanını merak ediyorlar. Ertuğrul Bey'in işkence sahneleri çok konuşulacak.

Diriliş Ertuğrul 114.bölüm izleme keyfi haberimizde. Diriliş Ertuğrul dizisi fragmanı uzun süre yayınlanmamasının ardından final mi yapıyor sorusunu gündeme getirse de bu akşam 114.bölümü ile TRT 1 ekranlarına gelecek. En büyük rakibi Sen Anlat Karadeniz dizisi ile reytinglerde başa baş bir görüntü sergileyen ve senaryosu ile önde giden Diriliş Ertuğrul, Aslıhan Hatun'un intikamı ile bu akşam fırtınalar koparacak. Son bölümü ile Aslıhan Hatun ile Emir Sadettin Köpek'in taht savaşlarına sahne olan Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevapları haberimizde.

Diriliş Ertuğrul son yayınlanan 114.bölümden sonra dizinin fanları 115.bölüm fragmanını beklediler. 115.bölüm fragmanını izleyen dizisever şok bir işkence ile karşılaştılar.

diriliş ertuğrul son bölüm izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı, 114.bölümün yayınlanmasının ardından haberimizde bulabilirsiniz.

diriliş ertuğrul 114.bölüm canlı izle
Diriliş son bölüm özeti haberimizde. Diriliş son bölümünde izleyici soluksuz diziyi izledi. Her an heyecan yaşanan dizide neler yaşandı? Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek’i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan’ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı. Köpek’in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek’in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul’u öldürmek için tekrar harekete geçti. Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet’i Nikea’ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek’i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca’yı vazifelendirdi.

YORUMLAR