19.04.2018 09:06
Diriliş 115. Yeni Bölüm  İZLE! Diriliş Ertuğrul  116.Bölüm Fragmanı yayınladı mı? | Diriliş SON Bölüm İZLE

Diriliş Ertuğrul 115. yeni Bölüm İzleme linki haberimizde.Diriliş Ertuğrul 116.Bölüm Fragmanı yayınladı mı? Ekranların reyting rekorları kıran dizisinde heyecan üst seviyede. Nefesleri kesecek bir bölüm faha bizleri bekliyor. Türkiye, Saadettin Köpek ölecek mi? sorusuna kilitlendi. Saadettin Köpek nasıl öldü?

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 115. yeni Bölüm İzleme linki haberimizde.Diriliş Ertuğrul 116.Bölüm Fragmanı yayınladı mı? Ekranların reyting rekorları kıran dizisinde heyecan üst seviyede. Nefesleri kesecek bir bölüm faha bizleri bekliyor. Türkiye, Saadettin Köpek ölecek mi? sorusuna kilitlendi. Saadettin Köpek nasıl öldü?

TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan 115. Bölüm fragmanları sosyal medyada on binlerce paylaşımla yaklaşık 10 Milyondan fazla görüntüleme alırken, Türkiye, Saadettin Köpek ölecek mi? sorusuna kilitlendi. Çarşamba akşamlarının reytin rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da heyecan dorukta.Sadettin Köpeğin Ertuğrul Bey'e işkence yapması izleyenleri şoke etti. Peki Ertuğrul Bey'e ne olacak? Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Diriliş Ertuğrul'u canlı izlemek için haberimizdeki linkten

Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti. Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu…

Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?

Diriliş Ertuğrul’da seyirciyi ekrana kilitleyen sahne!
TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, yayınlanan her bölümüyle ayrı bir aksiyona sahne olmaya devam ediyor. Reyting rekortmeni dizi , Ertuğrul’un Köpek’in otağına sızdığı ve Günalp’le karşılaştığı bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi.

Yapımcılığını ve Senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı dizinin yayınlanan son bölümünde, Sivas Emiri Hüsameddin, Ertuğrul Bey ile planladıkları oyunun bir parçası olarak, Kamyeri’nin yüzüğünü ve börkünü alıp Köpek’in yanına gitti. Köpek’e Kamyeri’yi öldürdüğünü söyleyip onun tarafında olduğunu ifade eden Emir Hüsameddin, Köpek’in güvenini kazanarak onu Sivas’ta konaklaması için ikna etti. Ardından, Ertuğrul, Turgut ve Sungur, Selçuklu üniforması giyerek Köpek’in otağının bulunduğu yere gitti. Yanına iki asker alarak ulak kılığına giren Ertuğrul, Köpek’in otağına girmeyi başarsa da beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Otakta Köpek’in olmadığını fark eden Ertuğrul, Günalp’i karşısında görünce şok oldu.

Ertuğrul’la Günalp arasında neler yaşanacak? Aydoğmuş’la karşı karşıya kalan Sultan Gıyaseddin’in akıbeti ne olacak? Saadettin Köpek’in bundan sonraki hamlesi ne olacak? Marya’nın Köpek’e muhbirlik yaptığını gözleriyle gören Ares, bundan sonra ne yapacak?

YORUMLAR