18.02.2019 22:39
ÇUKUR İZLE: Çukur son bölüm izle | Çukur 53. bölümde neler yaşandı! Çukur 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR İZLE: Çukur son bölüm izle Çukur 53. bölüm'de neler yaşandı? Çukur 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 53. yeni bölümüyle nefes kesecek. Çukur dizisinin 53. yeni son bölüm linki haberimizde yer alıyor. Peki Çukur 53. bölümde neler yaşanacak? Çukur 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 53. bölüm linkine ve tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

ÇUKUR İZLE: Çukur son bölüm izle | Çukur 53. bölüm'de neler yaşandı! Çukur 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur dizisi 53. yeni son bölümü ile bu akşam saat 20:00'da ekranlara gelecek. İzleyicileriyle buluşacak olan Çukur dizisinin 53. yeni bölüm linki haberimizde mevcut. Çukur dizisinin 53. yeni bölümü merakla ve heyecanla bekleniyordu. Çukur dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde...

ÇUKUR İZLE: Çukur son bölüm izle | Çukur 53. bölüm'de neler yaşandı! Çukur 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 53. Bölüm Fragmanı yayında! Aliço’nun “Aile neredeyse, ev orası!” sözlerinden etkilenen İdris, “İdris Koçovalı” olarak Çukur’a geri dönüyor. Koçovalıların büyük bir mutlulukla İdris’i karşıladığı tanıtımda Yücel, “Benim yıllarımı aldılar, canlarını istiyorum!” sözleriyle intikam fitilini ateşliyor. Ayşe ve Selim’in hesaplaşması dikkat çekerken, Çeto ve Mahsun’un yeni planı merak uyandırıyor.

İdris’in, “Bizim bıraktığımız boşluğa kuzular daldı. Şimdi meydan tekrar boş. Kim ceketini asarsa meydan onun olacak!” sözlerinin ekrana geldiği tanıtımda Karakuzular, harekete geçen Koçovalıları karşılarında buluyor. Vartolu ve Medet’in mahalledeki eğlenceli halleri dikkat çekerken, onları gören Çeto ve Mahsun’un ne tepki vereceği merak uyandırıyor. Bu kez Çukur’da hesaplaşan Koçovalılar ve Karakuzuların kavgası ise heyecanı yükseltiyor.

ÇUKUR 52. BÖLÜMDE (SON BÖLÜM) NELER OLDU?

Karakuzular ve Koçovalılar karşı karşıya geliyor. Geçtiğimiz sezon Koçovalılar'ın azılı düşmanı Baykal ismi tekrar gündemde... Mahzun'un saplantılı tavırlarıyla Dilan ve Sena'nın başı dertte! Karakuzular'ın mahalleye girişi, mahallelinin Koçovalılar ve Karakuzular'a sürprizi, Yamaç'ın hazırlanın çok eğleneceğiz sözleri dikkat çekiyor.

Çukur son bölümde işler kızışıyor. 2. sezonda ağırlıklı olarak duygusal sahnelere yer veren dizi, ilk sezonu aratır olmuştu. Yeni fragman, eski yüksek tempolu, aksiyon dolu sahnelerin izleyicilerle buluşacağı sinyallerini veriyor. Karakuzular Çukur'a dönüyor. Karşılarında ise yeniden ayağa kalkan Koçovalılar. Yeni fragmanda bir de sürpriz isimler dikkat çekiyor. Tansu Biçer ve Serhat Özcan artık Çukur kadrosunda.

Çukur (11 Şubat Pazartesi) son bölümde; Çeto’nun isteği İdris’i önemli bir karar aşamasına getirecek. Yamaç ve İdris’in onay vermesi ile Karakuzular, Çukur’a geri dönecek. Bu durum karşısında Cumali ve Salih, öfkeden deliye dönecek. Vicdan azabı çeken Metin ile Yamaç’ın mahalle kahvesindeki yüzleşmesi, Çukur’dakilere eski günleri hatırlatacak. Koçovalıların, Karakuzuların üstünde birilerinin olduğu şüphesi Çeto’nun talebiyle daha da güçlenecek. Tansiyonun yükseleceği bölümde Yücel’in kim olduğu gerçeği de ortaya çıkacak.?

ÇUKUR DİZİSİ ESKİ BÖLÜMLERDE YAŞANANLAR

Reyting rekorları kıran ve zirvenin vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölümde tüm dengeler değişiyor. Küllerinden tekrar doğmaya çalışan Çeto ve Mahsun, amaçlarına ulaşacak adımlar atarken, Koçovalılar kolu kanadı kırılan Çukur'un yaraları sarmaya, Çukur'u kimseye bırakmamaya kararlı.

Veysel'in planları suya düşüyor. Tam ateş edecekken Yamaç ortaya çıkıyor ve ortalık karışıyor. Sultan ve Meliha arasında eski defterler açılıyor ve savaş başlıyor. Tek savaş ikili arasında değil, Karakuzular'da intikam için yakıp yıkmaya, gittikleri yerlere imzalarını bırakmaya yemin ediyor. Koçovalılar; beklenen, özlenene eski ihtişamlı günlerine dönmeye hazırlanıyor.

İdris, Vartolu ve Cumali arasındaki husumete son verir. Selim, Yamaç'ı vuranı bulmak için harekete geçer. Sultan ise özlediği evine dönmek için can atar. Koçovalılar, Çukur'un yaralarını sarmaya, Karakuzular ise intikam için güçlenmeye devam eder.

ÇUKUR DİZİSİNDE ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Haftanın neredeyse hergünü her televizyon kanalında iddaalı diziler yer alıyor. Bu diziler arasında hatrı sayılır reyting oranları alan show tv'nin dizisi çukur'da yer alıyor. İçerde dizisinin bir kısım oyuncusunun yer aldığı çukur dizisi diğer oyuncuları ile de göz dolduruyor. Her dizide olduğu gibi bu dizide de izleyiciye kendini sevdiren Vartolu Erkan Kolçak Köstendil son dönemin en iyi oyuncuları arasında yer alıyor.

YORUMLAR