04.12.2018 08:43
ÇUKUR İZLE: ÇUKUR 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV

ÇUKUR İZLE: Çukur 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV Çukur dizisi Show TV ekranlarında 45. yeni son bölümü yayınlandı. Peki Çukur'un 45. yeni son bölümünde neler oldu? Çukur 45. yeni son bölümde yaşanacak duygu yüklü bir olay herkesi bir araya getirecek. İzleyiciler, Çukur 45. yeni bölümde ekran başında "Çukur eski günlerine mi dönüyor?" sorusunu soracaklar. Cumali’nin babası yıllar sonra İdris ile annesi Sultan’ın karşısına çıkıyor. Bu durum izleyicileri gözyaşlarına boğacak. Peki Çukur 45. yeni son bölümde neler yaşanacak? İşte bu sorunun cevabı ve Çukur 45. yeni bölüm izleme linki ÇUKUR İZLE: Çukur 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV başlıklı haberimizde sizleri bekliyor...

ÇUKUR İZLE: Çukur 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV Çukur 45.yeni bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Çukur'un 45. yeni bölümüne kısa bir süre kaldı. Peki bu akşam saat 20:00'da 45. yeni bölümü yayınlanan Çukur dizisinde neler oldu? İzleyicileri Çukur'un yeni bölümünde nasıl sürprizler bekliyor? Bu soruların cevapları, Çukur. yeni bölüme ilişkin ipuçları ve Çukur. bölüm izleme linki www.tgrthaber.com ekibi olarak hazırladığımız ÇUKUR İZLE: Çukur 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV  başlıklı haberimizde sizleri bekliyor.

ÇUKUR İZLE: Çukur 45. YENİ BÖLÜM tek part izle | ÇUKUR Son bölüm İZLE ShowTV

ÇUKUR YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK? 

Çukur’un bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde izleyicileri önemli gelişmeler bekliyor. Çukur’un yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanında Yamaç, Çukur’a girdi. Vartolu Saadet ve bebeğini gördü ve bu akşam yayınlanacak bölümünde yaşanacak gelişmeler önem kazandı…

Mahsun ve Çeto, Koçovalılar’a oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşayacaklar. Bu, her ikisinin de Koçovalılar’a karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açacak. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu, Karakuzular’ın isteğini yerine getirecek. Kimyagerin peşine düşen Yamaç ve Cumali, her adımlarında Vartolu’ya daha da yaklaşacaklar. Vartolu’nun bu sırrının ne zaman açığa çıkacağı merakla beklenecek. Selim, Emmi ve İdris’in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy’un Yamaç’a olan teklifi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelenin rengini değiştirecek.

44. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yamaç, Ersoy’un peşini bırakmamaya kararlıdır. Onu sıkıştırmaya ve ondan istihbarat almaya devam ederken öğreneceği yeni bir bilgi beraberinde bazı sırları da getirecek. Ve bu sırlar, Yamaç’a zor anlar yaşatacak. Vartolu, Saadet’e ulaşma konusunda pes etmeyecek ve sevdiği kadın ile doğacak çocuğuna kavuşmak için her yolu deneyecek. Ancak Vartolu’nun, Yamaç’tan gizli Karakuzular için daha ne kadar çalışacağı merak konusu olacak. Çukur’da yaşanan duygu yüklü bir olay, herkesi bir araya getirecek. Yamaç’ın Çukur sokaklarında görülmesi ise ekran başındakilere “Çukur eski günlerine mi dönecek?” sorusunu sorduracak. Cumali’nin yıllar sonra babası İdris ile annesi Sultan’ın karşısına çıkması için izleyicileri gözyaşlarına boğacak. Cumali’nin bu adımı, Koçovalılar için yepyeni ve büyük bir umut olacak. 

Mahsun Karakuzuları toplar ve “Biz kardeşiz, sırrımızı ele söylemeyiz” sözleri ile, Ersoy’un vurulmasının cezasını birilerinin ödemesi gerektiğini söyler. Ersoy Yamaç tarafından vurulduktan sonra ameliyattan çıkmıştır. Yamaç, onu ziyarete gelir. Ondan yeni bilgiler vermesini ister.

 

 

 

İçli köfte tarifini sizler için hazırladık. İşte detaylar Detay

YORUMLAR