27.11.2018 00:44
ÇUKUR İZLE: ÇUKUR 44. YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE SHOW TV

ÇUKUR CANLI İZLE: ÇUKUR 44. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SHOW TV SON BÖLÜM İZLE Çukur bu akşam 20:00'da yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Peki Çukur'un 44. yeni bölümünde neler yaşanacak? Çukur son bölüm'de Çeto ve Masum Vartolu'yu kıskaca alıp Saadetle istediklerini yaptırmayı hedeflemektedirler. Bakalım zor durumda kalan Vartolu ne yapacak? Salih bebeğini görüyor mu? Bu soruların cevapları ve Çukur son yeni bölüm izleme linki ÇUKUR CANLI İZLE: ÇUKUR 44. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SHOW TV SON BÖLÜM İZLE başlıklı haberimizde sizleri bekliyor...

ÇUKUR CANLI  İZLE: ÇUKUR 44. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SHOW TV SON BÖLÜM İZLE Çukur son dönemlerin en çok izlenen filmlerinin başında geliyor. Büyük bir izler kitleye sahip olan Çukur dizisi bu akşam Show tv ekranlarında saat 20:00'da izleyicileriyle buluşacak. Peki Çukur'un 44. yeni bölümünde neler yaşanacak? Salih bebeğini görüyor mu? Çukur'un 44. son bölümünde izleyicileri nasıl sürprizler bekliyor. ÇUKUR CANLI  İZLE: ÇUKUR 44. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SHOW TV SON BÖLÜM İZLE başlıklı haberimizde www.tgrthaber.com ekibi olarak merak edilenleri canlı yayın izleme linki ile birlikte derledik...

ÇUKUR CANLI  İZLE: ÇUKUR 44. SON YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SHOW TV SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 43. BÖLÜM ÖZETİ

Salih, Saadet’i Karakuzuların elindenden kurtarmak için eski Vartolu Saadettin olduğu günlere geri dönmeye karar veriyor. Eskiden iş yaptığı bir arkadaşına durumunu anlatır ve ondan mal bulmasını ister. Bu arada Karakuzuların bir teslimatı vardır. Alıcı Mahsun’u arar ve malların durumunu sorar. Malının hazır olduğunu teslimatın yapılacağını söyler. Bu arada Ersoy konuşulanlara kulak misafiri olmuştur.

CUMALİ’NİN ADAMLARI İŞİ BİTİRİYOR

Yamaç ve Cumali, Karakuzuların malı hazırladıkları depoya saldırır. Ancak bir sorun vardır. İçerdeki adamların sayısı beklediklerinden çok fazladır. Çatışma devam ederken Karakuzularla baş edemeyeceklerini anlayınca geri çıkmak zorunda kalırlar. Dışarıdayken başka bir grup Karakuzulara saldırır. İş bittikten sonra Cumali’ye seslenen Veysel işin bittiğini söyleyince içeri girerler. Yamaç olanı biteni anlamaya çalışır ve Cumali’ye adamları nasıl bulduğunu sorar. Bu sırada Karakuzulardan yaralı olan biri Celasun’u vurmak üzereyken Cumali durumu farkeder ve adamı vurur.

YAMAÇ VEYSEL’E SALDIRIYOR

Yamaç Cumali’nin adamlarından tanıdık bir yüze rastlayınca ona saldırır. Cumali çok şaşırır. Onları ayırır. Cumali’ye adamın kim olduğunu anlatır ancak Veysel bahsettiği kişinin ikizi olduğunu söyler. Yamaç inanmaz fakat Veysel bir resim gösterir. Yamaç Cumali’yi uyarır ve ona güvenmemesini söyler.

Çeto ve Mahsun dışarıda Karakuzularla konuşurken bir telefon gelir. Arayan kişi malları sorar. Çeto durumu Mahsun’a söyler ve adamları aramasını ister. Ancak aradığı adamların telefonları cevap vermez. Bunun üzerine malların olduğu depoya giderler.

“SENİN KARŞINDA VARTOLU SADETTİN VAR”

Medet ve Vartolu Çeto’nun istediği uyuşturucuyu yapmak için gerekli malları bulmanın çaresini bulmanın peşindedirler. Ancak çaldıkları tüm kapılardan elleri boş dönerler. Medet Vartolu’ya Yamaç’a danışmayı teklif eder ama Vartolu çılgına döner. Ona karşısında Vartolu Sadettin olduğunu söyler ve teklifi reddeder.

ÇETO’DAN CELASUN’A YENİ EV

Çeto adamlarıyla Celasun’a bir anahtar gönderir. Çeto Celasun’a kalmaları için bir ev ayarlamıştır. Celasun önce kabul etmez ama Çeto’nun adamının söyledikleri karşısında çaresi kabul eder. Celasun, Ayşe ve Karaca’nın yanlarında kaldıkları eve gelir. Akşın ve annesini alarak yeni eve götürür.

ERSOY’DAN YENİ BİLGİ

Ersoy, Yamaç’tan gelen mesaj üzerine çılgına döner. Arabasının akıbetini öğrenmek için garaja gider. Garajda karşısına Yamaç çıkar. Arabasının yerinde olmadığını görünce Yamaç’a akıbetini sorar. Yamaç Ersoy’a yeni haberler vermesini söyler. Karakuzuların neler planladığını sorar. Vartolu ve Medet eve geldiğinde Cumali’nin gazabına uğrar. Yamaç birbirlerine girmeden müdahale eder ve akşama bir iş olduğunu söyler ve detaylarını anlatır.

“SENİN YÜZÜNDEN DOĞUM GÜNÜ BASTIK”

Ersoy’un Yamaç’a verdiği son bilgi fiyskoyla sonuçlanır. Yamaç olanı biteni öğrenmek için Ersoy’u Aliço sayesinde bularak yanına gider. Ersoy Yamaç’ı karşısında görünce panikler. Ersoy’a verdiği bilginin yanlış çıktığını söyler. Ersoy’a “Ben sana ne dedim. Benimle oyun oynama dedim. Sen benimle aramda bir eşitlik var sanıyorsun ama yok. Sen ölü bir adamsın, sadece ben seni ayakta tutmaya çalışıyorum o kadar. Sen bana ne dedin. Baskın olacak dedin. Doğum günü bastık lan senin yüzünden” der. Ersoy da nasıl olur kulaklarımla duydum der. Ersoy ona da oyun oynandığını farkına varır.

YORUMLAR