21.05.2019 10:14
Çukur 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 66.bölümde neler yaşandı? Çukur 67. bölüm fotoğrafları..

Ekranların sevilen dizisi Çukur 66. bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'da Show TV ekranlarında seyircileriyle buluştu. Peki Çukur 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 67.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 66.bölümde neler yaşandı? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizde...

Ekranların sevilen dizisi Çukur 66. bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'da Show TV ekranlarında seyircileriyle buluştu. Peki Çukur 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 67.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 66.bölümde neler yaşandı? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizde... Henüz yayınlamayan 67. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin ierisinde olacak.

Çukur 2. sezonun 33. bölümünde (66. Bölüm) neler yaşandı?

 Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönecek. Çukur’dakiler dört bir yandan Aliço’yu bulmak için seferber olacak. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuracak. Bu sırada Celasun’un geçmişte yaptığı bir hata, Meke’yle ikisini Azer’le yüzleştirecek. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayacak. Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla’nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalacak. Sena ve Akşın’ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur’da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst edecek.

 

 

YORUMLAR