20.05.2019 11:13
Çukur 66. bölüm fragmanı, Çukur 66. bölüm 2. fragmanı, Çukur Aliço'yu kurtarabilecek mi? Çukur 66. bölüm fotoğrafları

Çukur 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 66. bölümde neler olacak? Çukur Aliço'yu kurtarabilecek mi? Çukur 66.bölüm fragmanı izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz!

Çukur 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 66. bölümde neler olacak? Çukur Aliço'yu kurtarabilecek mi? Çukur 66.bölüm fragmanı izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz!

Çukur 66. Bölüm Fragmanı özeti
Çukur'un 66. Bölümünde; Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönecek. Çukur’dakiler dört bir yanda Aliço’yu bulmak için seferber olacak. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuracak. Bu sırada Celasun’un geçmişte yaptığı bir hata, Meke’yle ikisini Azer’le yüzleştirecek. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayacak. Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla’nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalacak. Sena ve Akşın’ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur’da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst edecek.

Yamaç’ın her yerde Aliço’yu aradığı tanıtımda Azer, “Karınla, yeğenin ölmüş. Söylesene Yamaç kaç para onların acısını kapatır!” sözleriyle Yamaç’ın bam teline basıyor. İkilinin kavgaya tutuştuğu sahneler gerilimi yükseltirken, kalabalık bir grubun kovaladığı Celasun ve Meke heyecanı arttırıyor. Azer, “Kardeşin Salih’i senden alacağım!” sözleriyle yeni bir fırtınanın fitilini ateşlerken, sezon finaline iki bölüm kalan Çukur’da olacaklar merakla bekleniyor.

Çukur 2. sezonun 32. bölümünde (65. Bölüm) de neler yaşandı?
Çukur yeni düşmanı Azer Kurtuluş’un şokunu henüz atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soracaklar. İdris tüm Koçovalı kardeşleri eski günlerdeki gibi omuz omuza mücadele etmeleri için sürpriz bir hamleyle buluşturacak. Uluç’un ihanetinin ortaya çıkması herkesi sarsarken, Damla’yı ise büyük bir çıkmazın içine sürükleyecek ve bu durum Cumali ile yakınlaşmasına sebep olacak. Bu sırada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için boş durmayacak. Timsah’la yolları kesişen Yücel şoke edici bir hamlede bulunacak ve Çukur’da tansiyon yükselecek.

‘Çukur’un geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünde Uluç’un gerçek yüzünü öğrenen Koçovalılar, onu kullanarak Yücel’e ulaşmaya çalıştılar. Final sahnesinde kendisine tuzak kurulan Yücel, Koçovalıları oyuna getirerek hem Uluç’u öldürdü hem de Aliço’yu kaçırdı.
Show TV’de izleyicilerle buluşan ‘Çukur’un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Koçovalılar ile Yücel arasındaki kovalamacada tansiyon yükseldi. Uluç’la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Koçovalılar, Uluç’un aracılığıyla Yücel’e tuzak kurdu. Ancak hiç beklemedikleri bir hamleyle karşılaşarak Yücel’i avlamaya çalışırken kendileri oyuna geldi. Uluç, gizli mekana gelen otomobilden Yücel’in inmesini beklerken karşısında onun adamlarını görünce şoke oldu. Bu sırada Yamaç başta olmak üzere herkesten habersiz evi gören bir yerde pusuda bekleyen Aliço, arkasından gelen ve Uluç’u hedefine alan kurşun sesiyle büyük şaşkınlık yaşadı. Uluç’u vuran kurşunun kendi silahından çıktığını düşünürken arkasını döndüğünde karşısında Yücel’i buldu. Uluç’un hayatını kaybettiği dakikalarda, Yücel de ardında sadece siyah bir zarf bırakarak Aliço’yu kaçırdı. Aliço’nun nasıl kurtulacağı büyük bir merakla beklenecek.

YORUMLAR