27.03.2018 18:24
ÇUKUR 22. Yeni Bölüm İZLE! Çukur 23. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 22. Yeni Bölüm İzleme linki! Çukur 23. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? . Her hafta pazartesi akşamı soluksuz olarak takip edilen Çukur dizisinin yeni bölümünde Elvis tarafından Saadet’in de kaçırıldığını öğrenen Vartolu’nun gözü döndü. Yamaç, Vartolu’ya 'Ne yaptın sen babamın oğlu!' sözleriyle tepki gösterdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 22. Yeni Bölüm İzleme linki! Çukur 23. Yeni bölüm Fragmanı yayınlandı mı? . Her hafta pazartesi akşamı soluksuz olarak takip edilen Çukur dizisinin yeni bölümünde Elvis tarafından Saadet’in de kaçırıldığını öğrenen Vartolu’nun gözü döndü. Yamaç, Vartolu’ya 'Ne yaptın sen babamın oğlu!' sözleriyle tepki gösterdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur yine çok konuşulacak...Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Elvis karakteri büyük heyecan oluşturdu.. Yamaç ve İdris'in karşısına çıkan Elvis ortalığı anında germeye başladı. Tüm Koçova ailesinin kadınlarını kaçıran Elvis, Yamaca gözdağı verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

.

ÇUKUR'UN 21.BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

VARTOLU İLE SAADET'İN DUYGUSAL BULUŞMASI

Vartolu’nun öldüğünü sanan Saadet, büyük gerçeği öğrendi. Vartolu’nun evine giderek onu görmek isteyen Saadet ile Vartolu’nun duygu yüklü buluşması ekran başındakileri derinden etkileyerek gözyaşlarına boğdu.

Bölümde Yamaç’ın eline yeniden gitarı alıp Erkin Koray’ın ölümsüz eseri ‘Razıyım’ı söylediği an büyük beğeni toplarken, Vartolu’nun Yamaç’ın kardeşi olduğunu öğrenen Celasun’un Yamaç’tan hesap sorduğu an ise adrenalini doruk noktasına çıkardı

Çukur 22. bölüm fragmanı izle
YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Emmi’nin, Vartolu’ya tüm Koçovalı kadınlarının kaçırıldığı haberini verdiği tanıtımda, Saadet’in de kaçırıldığını öğrenen Vartolu’nun gözü dönüyor. Yamaç, Vartolu’ya “Ne yaptın sen babamın oğlu!” sözleriyle tepki gösterirken, Baykal’ı isteyen Elvis’in, Koçovalı kadınlarını sıraya dizerek Yamaç’a izlettiği anlarda gerilim yükseliyor. Yamaç’ın silah doğrulttuğu sırada, “Sana bizi anlatmışlar belli ama eksik anlatmışlar. Kimse benim sevdiklerime zarar veremez!” sözleri dikkat çekiyor
Çukur'un Vartolusu Erkan Kolçak Köstendil bakın kiminle evlenecek! Çukur'un Vartolusu Erkan Kolçak Köstendil bakın kiminle evlenecek! Geçtiğimiz yıl sayıları bir hayli artan şov dünyasının evli çiftleri listesine bu yıl, oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ve kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun da katılıyor.

.

YORUMLAR