01.04.2018 09:45
Chatwatch nedir? | Whatsapp'ta Chatwatch ne işe yarar? | Chatwatch Niye yasaklandı?

Chatwatch Nedir? | Whatsapp'ta Chatwatch Ne İşe yarar? | Chatwatch niye yasaklandı? Chatwatch uygulaması, son dönemde Whatsapp kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı? Dünyaca nlü marka Apple, Chatwatc uygulamasını yasaklayıp, uygulamanının web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı. Chatwatch, Whatsapp'ta istediğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlıyor. İşte Chatwatch ile bilinmesi gereken detaylar....

Chatwatch nedir? | Whatsapp'ta Chatwatch ne işe yarar? | Chatwatch niye yasaklandı? Chatwatch uygulaması, son dönemde Whatsapp kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı? Dünyaca nlü marka Apple, Chatwatc uygulamasını yasaklayıp, uygulamanının web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı. Chatwatch, Whatsapp'ta istediğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlıyor. İşte Chatwatch ile bilinmesi gereken detaylar....

CHATWATCH NEDİR?

Chatwatch adlı yeni bir uygulama teknoloji dünyası lideri Apple'ın gündemine oturmayı başardı. Chatwatch, arkadaşlarınızın Whatsapp'ta kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlar.

CHATWATCH NEDEN YASAK?

Apple tarafından yasaklanan uygulamanın geliştiricisi web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı.

CHATWATCH NE İŞE YARAR?

CHATWATCH ARKADAŞLARINIZIN SAAT KAÇTA YATTIĞINI VE O AN KİMLERLE KONUŞTUĞUNU TAHMİN EDİYOR

WhatsApp'ın kullanıcıların çevrimiçi ya da çevrimdışı olup olmadıklarını gösteren özelliğinden faydalanan uygulama, isteyen herkesin arkadaşlarının WhatsApp'a ne sıklıkta girdiğini, her gün saat kaçta yattığını ve o an kimlerle konuştuğunu tahmin ediyor.

"SON GÖRÜLME" KAPATILSA DAHİ ÇALIŞIYOR

Kullanıcılar "Son görülme" özelliğini kapatsalar dahi çalışabilen Chatwatch isimli uygulama, detaylı tahminler ve veriler sunabilmek için 24 saate ihtiyaç duyuyor.

APPLE KISA SÜREDE YASAKLADI

Uygulama, App Store'da ortaya çıkmasından kısa sonra Apple tarafından yasaklandı.

WEB SÜRÜMÜ YAYINLANACAK

Chatwatch'un geliştiricisi, uygulamalarının mağazadan neden kaldırıldığını bilmediklerini söylerken, web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı.

YORUMLAR