09.03.2018 20:27
A101 Saat Kaçta Açılıyor? A101 8 Mart aktüel kataloğu ve kampanyalı yeni ürünleri burada

A101 saat kaçta açılıyor? A101 8 Mart aktüel kataloğu ve kampanyalı yeni ürünlerini sizler için hazırladık. Haberimizden A101 8 Mart tarihine ait kampanyalı ürünleri ve yeni gelen mamülleri sizin için sıraladık. Katalog içerisinde erkekler için özel matkap, taşlama, testere gibi ürünlerde yer almaktadır. İşte A101 8 Mart aktüel kataloğunun tüm detayları haberimizde.

A101 saat kaçta açılıyor? A101 8 Mart aktüel kataloğu ve kampanyalı yeni ürünlerini sizler için hazırladık. Haberimizden A101 8 Mart tarihine ait kampanyalı ürünleri ve yeni gelen mamülleri sizin için sıraladık. Katalog içerisinde erkekler için özel matkap, taşlama, testere gibi ürünlerde yer almaktadır. İşte A101 8 Mart aktüel kataloğunun tüm detayları haberimizde. A101 8 mart aktüel indirim kataloğu yayınlandı. Binlerce şubesi ile ucuz ve kaliteli ürün garantisi sunan A101 marketlerde 8 Mart'ta büyük indirim var. Kadınlar Günü'nü de pas geçmeyen A101 marketlerde bu güne özel indirimleri görmek de mümkün. Sepetinizi ucuza dolduracağınız kampanyalı ürünlerde bu hafta Vivaldi düdüklü tencere 60 lira, king blender seti 130 lira, blue house su ısıtıcı 55 lira, otomatik tuzluk biberlik 30 liradan satışa sunulacak.

A101 Çalışma Saatleri

101 Yeni Mağazacılık A.Ş ya da herkesin bildiği A101 marketler zinciri müşterinin memnuniyetini kazanmıştır. Bugün A101’in 81 ilde 7000 den fazla marketi bulunmakta. Her ilçede onlarca mağazası ile müşteriye hizmet vermeye devam etmekte. Ülkenin dört bir yanında faaliyet göstererek hizmetlerine devam etmekte. Marketlerde bir çok ürünün yanı sıra haftalık aktüel ürünler belirlenerek alıcıya ulaştırılmakta. Fırsatlar birbirini kovalamakta her hafta ev araç gereçleri, mutfak malzemeleri, otomobil evinizin ihtiyacı olan her şey aktüel listede yayınlanmaktadır.

A101 Açılış Kapanış Saati

Sabah açılış: 09:00
Akşam kapanış: 21:00


A101 alışveriş marketleri hafta sonları ve özel günlerde de açık olmakta. Hizmette sınır tanımayan mağazadan çalışma saatleri içerisinde ihtiyacınız olan her türlü giderinizi sağlayabilirsiniz. Fiyat ve kalite açısından hakkını vermekte. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilir evinize götürebilirsiniz. Her geçen gün yeni ürünler getirerek müşterilerini memnuniyetini ön planda tutmakta. Diğer alışveriş marketlerine göre üst seviye de hizmet sunmaktadır.


A101 AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞU: Sosyal medyada hızla yayılan ve büyük ilgi gören 8 mart A101 aktüel broşürunde giyimden gıdaya, küçük ev eşyalarından kozmetiğe kadar yine birçok üründe kampanya var. Hanımların birçok ihtiyacını uygun fiyatlarla karşılayan A101 8 Mart indirimde beyleri de unutmamış.


Emaye pişir sakla 3’lü sunan market ayrıca Renkli figürlü pipet, Kiwi KSPG4805 otomatik tuzluk biberlik de sizlerle. Tencere saklama kabı 3’lü ile devam eden sayfada Oval tepsi de sunulmuş. Bir başka indirimde ise Nofrost saklama kabı yer almış. Çok sevilen bu üründen sonra ise LAV saklama kabı yer almış. Lav ürünlerinde de LAV sedef boyalı kase, LAV meşrubat bardağı da sizlerle. Bir diğerinde Seramik tabak çeşitleri yer alırken ayrıca Yağlık/sirkelik/baharatlık da geliyor.

YORUMLAR