13.02.2017 11:11
THY'den karşılıklı Antalya-Cezayir seferi başlatılıyor

Sefer sayesinde Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Antalya ile Cezayir arasında doğrudan ulaşım imkanı sağlanacak.

Türk Hava Yolları (THY), karşılıklı Antalya-Cezayir seferi başlatıyor.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 120 ülkede 296 noktaya uçuş sağlayan bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi, 2017 yaz sezonunda kapsamlı networküne Antalya-Cezayir-Antalya seferlerini de ekleyecek.

Antalya-Cezayir güzergahında düzenlenecek karşılıklı seferler, 8 Temmuz itibarıyla haftada üç gün icra edilecek.

THY direkt düzenleyeceği bu seferlerle yolcularına, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya ile Cezayir arasında doğrudan ulaşım imkanı sağlayacak.

THY uçağına otobüs çarptı THY uçağına otobüs çarptı TÜRK Hava Yolları'nın(THY) Gaziantep-İstanbul seferini yapan uçak, Atatürk Havalimanı 'na indikten sonra yolcuları indirmeye başladığı sırada yer hizmetleri otobüsü uçağın burun kısmına çarptı.

'THY Morgan Freeman reklam ile 800 milyon izleyici kitlesine ulaştı' 'THY Morgan Freeman reklam ile 800 milyon izleyici kitlesine ulaştı' THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, Oscar ödüllü oyuncu Morgan Freeman ile çekilen reklam çalışmasına ilişkin "Sadece ABD Süper Bowl'da 110 milyon insana ve dünya genelinde de 800 milyonu geçen izleyici kitlesine ulaşıldı." dedi.

THY'den 'Varlık Fonu' açıklaması THY'den 'Varlık Fonu' açıklaması Türk Hava Yolları AO'nun sermayesinin yüzde 49,12'nin Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi'ne devredilmesinin, Ortaklığın mevcut yönetim şekli, stratejileri, politikaları ve ticari kararlarında herhangi bir değişikliğe sebep olmayacağı kaydedildi.

Kaynak : AA
YORUMLAR