15.03.2017 15:59
El-Bab'da PYD ile çatışma çıktı

El Bab ilçesi kırsalında Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile terör örgütü PYD arasında çıkan çatışmalarda 7 ÖSO askeri yaralandı.

Suriye'nin Halep kentinde bağlı El Bab ilçesi kırsalında Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile terör örgütü PYD arasında çıkan çatışmalarda yaralanan 7 ÖSO askeri Kilis’e getirildi.

Halep kentine bağlı El Bab'ın doğusunda ÖSO ile PYD arasında çıkan çatışmalarda yaralanan 7 Suriyeli, Kilis’in Elbeyli ilçesi Çobanbey Sıhhi Tahliye noktasına getirildi. Buradan ambulanslarla Kilis Devlet Hastanesine getirilen ÖSO askerleri tedavi altına alındı.

ÖSO, El Bab'da bir köyü daha Esad rejiminden aldı ÖSO, El Bab'da bir köyü daha Esad rejiminden aldı TSK destekli ÖSO birliklerinin, El Bab'da Esad rejimi birlikleriyle mücadelesi sürüyor.

El Bab'da terörist kendi ölümünü çekti, Türk askerine ateş açıyordu El Bab'da terörist kendi ölümünü çekti El Bab çevresinde Türk özel kuvvetlerine ateş açıp başına taktığı kamerayla da olanları görüntüleyen DEAŞ teröristi, tam o anda etkisiz hale getirildi.

YORUMLAR