19.06.2021 13:25
Burun dolgusuyla beraber et yiyen bakteri de enjekte edildi kabusu yaşadı

İngiltere'de 26 yaşındaki Leah Morton, burun dolgusu yaptırmak isterken kabusu yaşadı, dolguya et yiyen bakteri karıştı.

Leah Morton, daha önce dudaklarına yaptırdığı dolguyu burnuna da yaptırmak isteyince pişman oldu. Bir güzellik merkezine beğenmediği burnunu yaptırmak için giden Morton, işlemden önce güzellik merkezinin kendisne herhangi bir risk veya yan etkiden söz etmediğini söyledi ve direkt olarak dolgunun burnuna enjekte edildiğini anlattı. Genç kız, eve gittikten sonrasının ise tam bir kabus olduğunu şu sözlerle anlattı:

"Eve gittim ve o akşam burnumda çok fazla acı ve baskı hissettim. Ertesi gün aynada yüzümü kontrol ettim ve burnumun ucu bembeyaz ve buz gibiydi. Ertesi gün burnuma dolgu yapan kadına bu durumun normal olup olmadığını sormak için mesaj attım ve bana hiç endişelenmem gerektiğini hatta iyi gözüktüğünü söyledi.''

Morton, dolgu çözülürken de dayanılmaz bir acı içinde kaldığını dile getirdi. Günler sonra ise burnunun çevresinin siyaha döndüğünü ve beyaz kabarcıklar çıktığını anlattı.

Genç kız, en sonunda bir hastaneye gitti ve kan temini eksikliği nedeniyle dokunun öldüğünü öğrendi. Doktorlar Morton'a dolguyla beraber et yiyen bakterinin de burnuna yerleşmiş olabileciğini belirtip acilen müdahale edilmesi gerektiğini söylediler.

"Bir kabusta yaşıyormuşum gibi hissettim. Kesinlikle çok korkmuştum'' diyen Morton, henüz çok genç yaşta olduğunu ve dudağını burnunu kaybetmeyi göze alamayacağını söyledi. Genç kız ilaç tedavisine başladı ve oksijen tedavisi gördü.

Morton, yaşadıklarını anlatmasının ardından herkesi uyardı:

“Genellikle gerçekten kendine güvenen bir kızım ama evimden ayrılmak istemedim. Endişem tavan yaptı ve her şey için çok stresliyim. Dayanılmaz oldu. Bir daha asla burnuma dolgu yaptıramayacaktım. Bu riske değmez.''

Kirpik taktırmak isterken köpek saldırdı göz kapağından oldu Kirpik taktırırken köpek saldırdı göz kapağından oldu Amerika'da bir kadın doğum günü partisinden önce kirpik taktırmak için gittiği güzellik uzmanının evinde kabusu yaşadı. Genç kadın, köpek saldırısıyla göz kapağından oldu.

Gözaltı ışık dolgusu yaptırdı, hayatı karardı Gözaltı ışık dolgusu yaptırdı, hayatı karardı Çekmeköy’de gözaltı ışık dolgusu yaptırdıktan sonra gözleri şişerek yüzü tanınmaz hale gelen kadın, doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.

YORUMLAR