31.07.2019 12:24
Rüyada Bebek Görmek / Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya görmek bazen bir kâbus, bazen insanlar için bir lütuftur. Özellikle etkisinde kalınan rüyaların sonunda ilk iş rüyanın tabirini bilen birisini bulmak olur. Rüyasında bebek görenler için hazırladığımız bu makalede: “Rüyada bebek görmek hangi anlama gelir?, Rüyada bebek görmek, Rüyada kız bebek görmek, Rüyada erkek bebek görmek, rüyada yeni doğan bebek görmek, Rüyada cami avlusuna bırakılmış bebek görmek, Rüyada bebek beşiği salladığını görmek, Rüyada bebeğin dile gelip konuşmasını görmek, Rüyada bebek emzirdiğini görmek, Rüyada bebek doğurmak, Rüyada temiz ve kirli bebek görmek, Rüyada güzel ve çirkin bebek görmek, Rüyada bebek sevmek ve öpmek, Rüyada ağlayan bebek görmek, Rüyada ölü bebek görmek” gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevaplar bulacaksınız. İşte rüyada bebek görmek ile ilgili tüm tabirler.. Keyifli okumalar.

İnsanlar geceleri uyurken ruh ve beden metafizik bir gerilim yaşayarak rüya görmeye başlar. Aslında herkes uykuda bir takım rüyalar görür. Fakat herkes gördüğü rüyayı hatırlayamaz. En iyi rüya aslında hatırlanmayan rüyadır derler eskiler. Belki de bu sözü büyüklerimiz “Rüya ile amel edilmez” sözüne ithafen söylemiştir kim bilir…

Ortada da bir gerçek vardır ki bazı insanlar öylesine canlı bir rüya görür ki gerçeğinden ayırt edemez. İşte o rüyalardan biriside rüyada bebek görmek ile ilgilidir. Rüyasında bebek gören bir çok insan sabah uyanır uyanmaz soluğu rüya tabirlerine bakabileceği bir kitap ya da bir internet sitesinin ön panelinde bulur kendisini..

Rüyasında farklı çeşitlerde bebek görenler biliniz ki her farklı şekilde görülen rüyanın da kendine has bir yorumu vardır elbette. Örneğin rüyasında kız veya erkek bebek görmek demek rüya sahibinin neşe, sevinç ve bereket bulacağına yorumlanır.

Buyurun hep birlikte rüyada farklı şekillerde bebek görmenin yorumlarına hep birlikte bakalım.

Rüyada Bebek Görmek / Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek; Rüyada yeni doğan bir bebek görmek neşe, sevinç ve ümitlerin kaynağı olduğu gibi bu hayatta da güzelliklere yakın zamanda kavuşulacağına işaret eder. Rüya görülen temiz yüzlü, güzel giyimli sevimli bir bebek görenlerin artık üzülmesine gerek yok çünkü rüya sahibini artık sıkıntısız ve güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada kız bir bebek görmek; Kız çocuğu gerçek hayatta da insanın evine bereket getirir. Kız bebek görmek bereketli işlere girişmek anlamına geldiği gibi rüya sahibinin çevresinden büyük bir itibar göreceğine işaret eder. İşlerinin kötü gittiği bir dönemde görülen bu rüya rüya sahibinin zor günlerinin geçeğine, refaha kavuşacağına yorulur. Bu arada gebe bir kadın eğer rüyasında kız bebek görmüşse bu gebe annenin doğacak çocuğunun erkek olacağına da işaret eder.

Rüyada erkek bebek görmek; Rüyasında erkek bebek gören kimse güzel haberlere müjdeli haberlere, işaret eder. Rüya da erkek çocuğu görenin artık işlerin yolunda gitmesine, sevince, mutluluğa, servete ve baht açıklığına kavuşacağına yorulur. Erkek bebek; devlet, servet, saadet anlamı taşır. Kız bebeğin tersine rüyasında erkek bebek gören hamile kadının çocuğunun kız olma ihtimali yüksektir.

Rüyada cami avlusuna terk edilmiş bir bebek görmek; Rüyasında cami avlusuna bırakılmış bir bebek gören kişinin bir yerden bir miras kalacağına işaret eder. Diğer taraftan, borçlarından kurtulacağına, sıkıntıları atlatacağına, hayırlı rızka kavuşmaya yorulur.

Rüyada bebek beşiği salladığını görmek; Rüyayı gören kişi bir yerde nafakasını çıkartamıyorsa güzel bir iş bulur. Yeni sevinçler yaşayacağına işaret eder. Şayet rüyayı gören ticarete girerse bereketli olur.

Rüyada Bebek Görmek / Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebeğin dile gelip konuşmasını görmek; Bir bebeğin konuşmasını ilk Kur’an-ı Kerimde H.Z Meryem’in oğlu H.z İsa(a.s.) konuşmasından biliriz. İlk görüldüğünde insana ürkütücü gelse de bu rüyanın anlamı da halistir. Çünkü rüyayı gören kişinin ahiret hayatında Allah’ın ona lütfu ve ikramı olacaktır.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek; Rüyasında bebeğe süt verdiğini görene bir uyarı vardır. Rüya sahibine birileri tarafından gelecek kötülüklerin olacağına işaret eder. Rüyasında bebek emzirdiğini görenler mutlaka dikkatli ve temkinli olmalıdır.

Rüyada bir bebek doğurduğunu görmek; Doğum sancıdır, sonrası ise mutluluktur. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da doğurduğunu görenler için güzel günlerin yakın olduğuna ve hayırlı gelir kapılarına işaret edeceğine yorumlanır.

Rüyada doğum ve bir bebek görenler varlıklı insanların, maddi açıdan dar ve sıkıntılı günlerin geleceğine işaret eder. Durumu kötü olanların ise refaha ereceğine işaret eder. Doğumu gören erkeklerin ise evliyse eşleri ile aralarında tatsızlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada hem temiz hem kirli bir bebek görmek; Rüyada kirli bir bebek görmek, hiç beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorumlanırken, temiz ve pak bir bebek görmek ise yeni arkadaşlıklar, sağlam dostluklar kuracağınıza yorumlanır.

Rüyada hem güzel hem çirkin bir bebek görmek; Rüyasında çirkin, cılız ve hasta bir bebek görenler, can sıkıcı haberler alacağına yorumlanırken, mutlu, güzel bebek görmek ise neşeli ve sevinçli yeni haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek / Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir bebeği kucaklayıp öpmek; Rüyada bir bebeği kucağına alan için güzel hayırlar vardır. Rüyada gülümseyen, mutlu olan bir bebek görmek ve onunla vakit geçirmek; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve rahat bir döneme gireceğinize işaret eder.

Rüyada ağlayan bir bebek görmek; Bu rüyayı gören kişinin yaptığı hatalarına af dilerse kabul olacağına işaret eder. Şayet ağlayan bebeği rüyasında susturmaya çalışıyorsa işle ilgili çeşitli gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada ölü bir bebek görmek; Rüyayı gören kişinin çok sevdiği ya da değer verdiği bir eşyası veya yakınını kaybedeceğine işaret eder.

 

YORUMLAR