12.06.2018 01:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her müracaat eden üniversiteli burs veya kredi alır

Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan buradan öğrencilere de seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de 'Seçim Özel' programında gündemi değerlendirdi.  Erdoğan canlı yayında öğrencilere seslenerek; "Müraacat eden her üniversiteli burs veya kredi alır' dedi.

MÜRACAAT EDEN BURS VE YA KREDİ ALIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her müracaat eden üniversiteli burs veya kredi alır. Geri gönderdiğimiz yok. Ama bunu bile yalan (Muhalefet) söylüyorlar. Şimdi biz dürüst olacağız, halkımızı aldatmayacağız. Ya bunları bu kadar biliyordunuz, yapıyordunuz da CHP'nin bu ülkede koalisyon ortağı olduğu dönemler veya kendisinin iktidar olduğu dönemlerde acaba siz kaç öğrencimize kaç kuruş verdiniz? Gerçekçi olalım, dürüst olalım." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil ve Sincar'ı her an vurabiliriz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil ve Sincar'ı her an vurabiliriz Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de 'Seçim Özel' programında gündemi değerlendirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte OHAL'in kalkacağı tarih Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte OHAL'in kalkacağı tarih Cumhurbaşkanı Erdoğan TGRT Haber'de 'Seçim Özel' programında gündemi değerlendirdi. Erdoğan; OHAL'a ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

YORUMLAR