17.04.2018 07:37
Survivor Eleme Adayı Cumali Akgül Kimdir? | Cumali Akgül Elendi mi? | SURVİVOR CANLI İZLE

Survivor Eleme Adayı Cumali Akgül kimdir? | Cumali Akgül elendi mi? | SURVİVOR CANLI İZLE Survivor 42. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. 8 Nisan akşamı dokunulmazlık oyunu ile başlayacak Survivor heyecanı sonrası 1 eleme adayı daha belli olacak. Değişen eleme konsepti sonrası dün akşam Survivor Cumali Akgül ve Yağmu Banda'nın ismi eleme adayı olarak çıkmış, bugün ise 1 eleme adayının ismi daha belli olacak. Canlı dokunulmazlık oyununu sayfamızdan takip edebilirsiniz.Peki Cumali Akgül kimdir? Cumali akgül elenecek mi? Detaylar haberimizde...

Survivor Eleme Adayı Cumali Akgül Kimdir? | Cumali Akgül elendi mi? | SURVİVOR CANLI İZLE Survivor 42. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. 8 Nisan akşamı dokunulmazlık oyunu ile başlayacak Survivor heyecanı sonrası 1 eleme adayı daha belli olacak. Değişen eleme konsepti sonrası dün akşam Survivor Cumali Akgül ve Yağmu Banda'nın ismi eleme adayı olarak çıkmış, bugün ise 1 eleme adayının ismi daha belli olacak. Canlı dokunulmazlık oyununu sayfamızdan takip edebilirsiniz.Peki Cumali Akgül kimdir? Cumali akgül elenecek mi? Detaylar haberimizde...

16 nisan akşamı Survivor eleme gününde eleme adaylarından Cumali Akgül'ün kim olduğuna dair detaylar haberimizde...

Survivor kim gitti, Survivor kim elendi sorularının cevap bulacağı bu akşam eleme adaylarından birisi de Cumali. Peki Cumali Akgül kimdir?

SURVİVOR CANLI İZLE

 

cumali akgül kimdir

 

SURVIVOR CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

survivor cumali elendi mi

SURVİVOR CUMALİ ELENDİ Mİ?

Survivor 8 nisan akşamı dokunulmazlık oyunu sonrası belli olacak 1 eleme adayı daha konsey yolunu tutacak ve pazartesi akşamı elenen belli olacak. Bu adaylardan biri de Survivor Cumali Akgül. 

YORUMLAR