15.06.2018 11:01
Sen Anlat Karadeniz son bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm Sezon Finali İzle | Sezon Finali Damga Vurdu

Sen Anlat Karadeniz İZLE. Sen Anlat Karadeniz'in de Sezon Finali İzle. Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünde çok dikkat çeken gelişmeler yaşanacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı.. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında heyecan seviyesi zirveye taşınıyor. Vedat, Cemil’den Tahir’in kaçacağı zamanı ve yeri öğreniyor ve onları ihbar ediyor. Tahir ile Nefes, Yiğit ile birlikte Rusya’ya kaçarken yakalanıyorlar.

Sen Anlat Karadeniz İZLE. Sen Anlat Karadeniz'in de Sezon Finali izle. Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünde çok dikkat çeken gelişmeler yaşanacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı.. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında heyecan seviyesi zirveye taşınıyor. Vedat, Cemil’den Tahir’in kaçacağı zamanı ve yeri öğreniyor ve onları ihbar ediyor. Tahir ile Nefes, Yiğit ile birlikte Rusya’ya kaçarken yakalanıyorlar. Sen  Sen Anlat Karadeniz son bölüm de Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir’in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes’i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan’ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir. Sen Anlat Karadeniz'in son bölümü yine nefesleri kesti. Reyting sıralamasında her geçen gün zirveyi zorlayan fenomen dizi tüm hızıyla devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz 20 bölüm ve Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı burada olacak. Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmadı.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beter!

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır? Hepsinin yanıtı Sen Anlat Karadeniz 21. son bölüm tamamında. Hemen izleyin!

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

(Vedat)

Vedat, bu kez onların peşine düştü. Ruslar'ı gemide beklerken Vedat'ın da gemide olduğunu kimse bilmiyordu. Ali'yi etkisiz hale getiren Vedat, yere döktüğü benzin ve elindeki çakmakla Tahir ve Nefes'i tehdit etmeye başladı.

Bu sırada Ceylan'ın kendi kızı olduğunu ve Tahir'in de bunu bildiğini öğrenen Nefes, büyük bir şok yaşadı.

Ceylan ve Yiğit'i geminin başka bir yerine gönderen Vedat, Nefes'ten Tahir'in ellerini ve ayaklarını bağlamasını istedi. Beline de bir ağırlık bağlattığı Tahir'i itmesi için Nefes’i zorladı.

(Nefes)

Nefes kabus dolu anlarda çocukları ve Tahir arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı ve Tahir'i itti. Ancak Nefes'in elinin Tahir'in elindeki ipte olduğu görüldü düşmeden önce. Muhtemelen Nefes, Tahir'in ipini gevşetmişti.

Tahir gemiden denize düştü. Nefes ise çığlık çığlığa arkasından bağırırken Vedat''ın “Artık bu bela başımızdan gittiğine göre rahat rahat konuşabiliriz hayatım'' sözleri duyuldu.

Şimdi yeni sezon için heyecanlı bekleyiş başladı. Tahir o iplerden ve belindeki ağırlıktan kurtulabilecek mi büyük merak konusu…

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

Diriliş Ertuğrul İzle | Diriliş Ertuğrul son bölüm izle Nefes kesen sahneler | Diriliş Ertuğrul sezon finali nefes kesti Diriliş Ertuğrul İzle | Diriliş Ertuğrul son bölüm izle Nefes kesen sahneler | Diriliş Ertuğrul sezon finali nefes kesti Diriliş Ertuğrul Son Bölüm izlendi. Diriliş Ertuğrul 121. bölümü yine nefesleri kesmeyi başardı. Çarşamba akşamı yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkan Diriliş Ertuğrul yine zirveye oynadı.Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak. Bu sorunun cevabı haberimizde mevcut.

SEN ANLAT KARADENİZ 20.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 20.bölümü ile 6 Haziran çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ İZLE

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanına Tahir’in ‘Rusya’ya kaçacağız’ sözleri damga vurdu. Vedat'ın itiraf videosunu polise veren Tahir, tüm bu olaylardan sıyrılmak için Nefes ile birlikte Rusya’ya kaçmaya hazırlanıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SEN ANLAT KARADENİZ 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanıyla çarpıcı ipuçları geldi. 6 Haziran Çarşamba tarihli yeni bölümde Tahir’in Vedat’a ait görüntüleri polise götürmesi Nefes’in tepkisine neden oluyor. Vedat’ın hapse girmesi ardından Nefes’in tutuklanacağını düşünen Tahir, Rusya’ya gitmeyi kafasına koyuyor. Öte yandan Vedat, Nazar'la nikah masasına oturuyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? Tahir ve Nefes, Rusya’ya gitmeyi başaracak mı? Nazar, evlilik sorusuna ne yanıt verecek? İşte Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanları ve kısa bir özet!

Sen Anlat Karadeniz 19. ve son bölümde tam her şey yoluna girdi derken mahkemeden gelen haberle kurulan düzen altüst oldu. Bu kararda ise Vedat'ın da parmağı vardı. Yiğit'in "Ben babamla yaşamak istiyorum" demesi başta Nefes olmak üzere tüm Kaleli ailesini şaşkına çevirmişti. Anne-oğul gözyaşları içerisinde birbirinden ayrılırken Tahir, son hamlesini yürürlüğe koyuyor.

Sen Anlat Karadeniz yine dizi severleri ekrana bağlamayı başardı. Dizinin son bölümünde; denizden gelen kaplan Tahir, Vedat’a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır. Deli Tahir’in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes’e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir’den daha delidir. Tahir Kaleli’nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: “Tahir bizi bırakmaz!” Son nefesiyle kendisini Karadeniz’in serin sularına bırakan Tahir, Nefes’e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes’siz mi kalacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatılıyor, yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?

Tahir'in göğsüne Cemil'in kör mermisi saplanmış kalmıştır. Üstelik Vedat, Cemil'in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir'in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat'a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır. Deli Tahir'in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes'e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir'den daha delidir. Tahir Kaleli'nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: "Tahir bizi bırakmaz!" Son nefesiyle kendisini Karadeniz'in serin sularına bırakan Tahir, Nefes'e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes'siz mi kalacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir’in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes’i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan’ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

YORUMLAR
SALİH
DELİKALI TAHİR
222 gün önce
nefes
bence çok güzel
228 gün önce