11.10.2018 19:55
Kadın İZLE: kadın 34. SON Bölüm İZLE FOX TV | KADIN DİZİSİ 35. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kadın 34. Bölümü İzle haberimizde. KADIN 33.son bölümde; babasını gören Doruk kimseyi bu duruma inandıramaz. Öte yandan olaya şahit olan Arif susmayı tercih ederken, final sahnesinde Bahar Jale'den duyduklarıyla şok olur. İşte, Kadın 34.yeni bölüm izle detayları ve Kadın dizisi 35. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? sorusunun cevabı...

Kadın 34. bölümü izle haberimizde. KADIN 34. Yeni Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlanmıştı. Kadın 33.son bölümde; babasını gören Doruk kimseyi bu duruma inandıramaz. Kadın dizisi 34. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Öte yandan olaya şahit olan Arif susmayı tercih ederken, final sahnesinde Bahar Jale'den duyduklarıyla şok olur. İşte, Kadın 34.yeni bölüm izle detayları ve Kadın dizisi 35. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? sorusunun cevabı...

KADIN DİZİSİ SON BÖLÜM VE FRAGMAN İZLE

KADIN DİZİSİ 35. YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Kadın dizisi 35. yeni bölüm fragmanı 34. yeni bölümün bitmesinin ardından merak ediliyor. Dizinin yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linklerden izleyebilir, diziyle ilgili son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

KADIN DİZİSİ 34. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kadın dizisi 34. yeni bölümde Bahar için gerekli ilik için tek adresin Şirin olduğu açıklanacak. Şirin, Enver'e yalan söylediği için babasıyla kavga edip evi terk edecek. Ve sonunda Bahar sonunda Sarp'ın hayatta olduğunu öğrenebilecek mi? Diğer yandan Arif, Bahar'ı seviyor ve bunu babasına açıkca itiraf ediyor ve onunla evlenmeyi kafasına koymuş durumda umutla bekliyor.

Kadın dizisi izle

KADIN 33. BÖLÜM ÖZETİ: ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar hastanede Arif ve çocuklarla Enver Bey'i ziyarete gidiyor.  O sırada Sarp da hastaneye geliyor ve Doruk Sarp'ı görüyor ve ağzından ‘baba' sözü dökülüyor. Arif de Sarp ile yüz yüze geliyor.  Sarp oğluna bakıp ‘merhaba' diyor. Arif, Doruk'u kolundan tutup içeri sokuyor.  Doruk babasının onu hiç görmediğini adını söylese onu tanıyacağını söyleyerek kendini dışarı atıyor ama döndüklerinde Sarp gittiği için göremiyor.

Sarp hastanede Enver'i öldüren Suat Bey'in adamını görüyor ve Bahar ile çocukların da orada olduğunu öğreniyor.  Adamın peşinden gidiyor ve orada ne yaptığını soruyor. O sırada Pırıl arıyor ve ağlayarak hemen gelmesini istiyor. Ancak Suat Bey, Pırıl'ı susturuyor.

kadın dizisi

‘ANNE BEN BABAMI GÖRDÜM'

Doruk annesinin yanına gelince babasını gördüğünü söylüyor.  Hatice ve Şirin geriliyor.  Bahar buna inanmıyor. Doruk, Nisanla beraber dışarı babalarına bakmaya gidiyor. Bahar da peşlerinden gidiyor. Arif, Şirin'in iğneleyici sözlerinden sonra adeta yıkılıyor. Nisan ile Doruk baba diye koşark bahçeye çıkıyor ama Sarp orada değil.  Nisan'ın baba diye haykırışı ile Bahar'ın gözyaşları sel oluyor. Nisan, Doruk ve Bahar birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. Şirin atak geçiriyor. Hatice telaşa kapılıp Şirin'in elini yüzünü yıkıyor.

Sarp hızla Pırıl'ın yanına gidiyor. Yolda arıyor ama telefonuna ulaşamıyor. Suat Bey, öldürülen Sarp'ın annesi Jülide'ye olanları bilmiyormuş gibi yapmasını söylüyor. Suat Bey, Sarp'ın annesinin ölümünden haberdar olmaması gerektiği konusunda Pırıl'ı ikna ediyor.  Ceset evden çıkarıyor. Sarp'a yalan söylüyorlar.  Annesinin çocuklara saldırdığını ve kaçtığını söylüyorlar.

ENVER YAŞIYOR

Enver bey hayatta ve onu ziyarete gelen Arif'e bu durumdan söz ediyor. Bahar'ı oradan götürmesini söylüyor. Arif, Bahar'ın kocasını gördüğünü söylüyor. Enver sıkı sıkıya polise gitmemesi gerektiği konusunda tembihliyor ve Bahar'a göz kulak olmasını söylüyor.

BAHAR VE ÇOCUKLARIN MEZARI YAPILMIŞ

Suat'ın adamı  Suat'ı arayarak Sarp artık boş bir mezarı ziyaret etmeyecek diyor ve Bahar, Doruk ve Nisan'ın adının yazdığı mezarlar görülüyor.

SARP İLE PIRIL NASIL TANIŞTI?

Sarp'ın geçmişine dair gizemler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Sarp sudan çıkarılıyor ve başında Pırıl var. İkili o gün ilk kez karşılaşıyor.

İçli köfte tarifini sizler için hazırladık. İşte detaylar Detay

YORUMLAR