17.05.2018 10:31
İZLE: Diriliş Ertuğrul 119. Yeni Bölüm fragmanı çıktı mı? Diriliş Ertuğrul 118. bölüm Noyan ve Ertuğrul karşı karşıya geliyor

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul fragmanı izle haberimizde. TRT 1'in her hafta merakla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümü merak ediliyor. Diriliş'te nefes kesen savaş sahnesi... İşte nefes kesecek olan o sahne...

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. TRT 1'in her hafta merakla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümü merak ediliyor. Diriliş'te nefes kesen savaş sahnesi... İşte nefes kesecek olan o sahne...TRT 1 ekranlarının merakla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 118.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü yine heyecan dolu sahnelerin yaşanacağı Diriliş'te Noyan ve Ertuğrul karşı karşıya geliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL CANLI İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 118.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Halime, Kayı Obası’nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman’a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı. Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun’a rastlamış ve onu Kayı Obası’na gelip Osman’ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet’in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı
 
Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’u Ögeday’a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul’u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos’un ardından Kayı Obası’nın başına kim musallat olacak?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 118.bölümü 23 Mayıs çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Dizide, Kayı Obasını kast ederek Türklerin derisini yüzeceğim ifadelerinde bulunan Noyan, yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey'in otağına gelmiştir. Noyan'ı karşısında gören Ertuğrul, bu ziyaretin nedenini merak etmektedir.

Ağzındaki baklayı çıkaran Noyan, Ertuğrul'a zoraki elçilik teklifinde bulunmuştur. Ertuğrul'un Ögeday Han için elçilik yapacağını dile getiren Noyan, bunun için uzun bir yola çıkacaklarını söylemiştir.

Diriliş Ertuğrul 118.bölüm 2.fragmanı izle

ÖGEDAY HAN KİMDİR?

Ögeday Han 7 Kasım 1186 ile 11 Aralık 1241 tarihleri arasında yaşamıştır. Cengiz Han'ın oğullarından biri ve mirasçısıdır. Cengiz Han'dan sonra Moğol İmparatoru olmuş ve babasının yarım bıraktığı fetihleri ve devlet düzenlemesini tamamlamıştır.

Engin Altan Düzyatan veda ediyor iddiası

Vatan'da yer alan habere göre, bu durumda Osman Bey dönemine geçilmeden önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan da diziden ayrılmış olacak.

Oyuncular ile anlaşma yapıldı

2017-2018 sezonunda Osman Bey'i canlandırması için Engin Altan Düzyatan'ı aratmayacak başka bir isim ile anlaşma yapılacak. Osman Bey'in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşma yapıldı.

YORUMLAR