17.04.2018 15:50
Çukur 26. bölüm fragmanı izle | Çukur 25. son bölüm izle | Çukur 26. bölüm fragman yayınlandı mı?

Çukur 25. bölüm ve Son Bölüm İzleme Linki Burada. Çukur 25. Bölüm dizisi Show TV'de ekranlara geldi. Çukur 26. Bölüm bölüm Fragmanı Yayınlandı mı sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Çukur 25. Bölüm izleyiciyi Pazartesi akşamı ekran başına kilitledi. Çukur 25. Bölüm izlendi. Çukur yeni bölümde Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Peki Çukur 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 25. bölüm ve son bölüm izleme Linki Burada. Çukur 25. Bölüm dizisi Show TV'de ekranlara geldi. Çukur  26. Bölüm bölüm Fragmanı Yayınlandı mı sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Çukur  25. Bölüm izleyiciyi Pazartesi akşamı ekran başına kilitledi. Çukur 25. Bölüm izlendi. Çukur yeni bölümde Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Peki Çukur 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

ÇUKUR 26. BÖLÜMDEN İLK SAHNE

İşte 16 Nisan Pazartesi 2018 reyting kazananı… İşte 16 Nisan Pazartesi 2018 reyting kazananı… Reyting sonuçları açıklandı! Çukur mu? Söz mü? Yasak Elma mı? Survivor mı?

ÇUKUR SON BÖLÜM VE 25. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ
Çukur 25. bölüm merak edilirken son bölümde neler olduğunu merak edenler için bölümün özetini derledik. Çukur son bölüm izleyici karşısına 9 Nisan akşamı çıktı. Çukur yeni bölüm izleyici ile 16 Nisan akşamı buluşuyor.  İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Çukur 25. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Çukur son bölüm izleyicileri tam anlamı ile şoke edecek. Çukur 25. bölüm tanıtım fragmanlarında Çukur’da yeni tarafların oluştuğuna tanık oluyoruz. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Sultan ile Medet arasında kalan Yamaç’ın ne yapacağı ise merakla beklenecek. Yaşanılan üzücü olaylar, Koçovalı Ailesi’ni uzun zaman sonra aynı sofrada buluşturur. Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir. Çukur yeni bölüm izleme linki ve son bölüm özeti haberimizde ...

Çukur 25. Bölüm 1. Fragman

Çukur 25. Bölüm - Ön İzleme

Çukur 24. Bölüm - Sneak Peek

Çukur 23. Bölüm de neler yaşanacak

Çukur’da Elvis gözünü karartıp meydan okuyarak Koçovalı kadınlarını kaçırmıştır. Yamaç ve Vartolu bu tehlikeli hamle karşısında deliye döner.

Çukur’da Elvis gözünü karartıp meydan okuyarak Koçovalı kadınlarını kaçırmıştır. Yamaç ve Vartolu bu tehlikeli hamle karşısında deliye döner. Elvis ve çetesi, Baykal’ı alana kadar tek bir saniye bile boş durmayacaktır. İki taraf arasında silahların konuştuğu çetin mücadele sonrası Koçovalı kadınları sürpriz bir isim tarafından kurtarılacak. Yamaç ile Vartolu iş birliğinin ne kadar kalıcı olacağı ise akıllarda soru işareti yaşatacak. Kartların yeniden dağıtılacağı, mücadelenin daha da çetin olacağı bölümde Elvis’in nasıl durdurulacağı heyecanla beklenirken, Çukur'un önemli karakterlerinden biri diziye veda edecek.

ÇUKUR 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İdris’in Celasun’a “Madem benim oğlum senin babanı öldürdü. Baban ben olayım, mirasçım ol!” sözleri dikkat çekerken, Celasun’un bu teklif karşısında ne diyeceği merakla bekleniyor. Sultan Nedret’ten, Vartolu-Saadet ilişkisini öğrenirken Yamaç, Vartolu’dan ailesinden ve evinden uzak durmasını istiyor. Aliço’nun Hale’nin ölümünün peşini bırakmadığı tanıtımda Emrah her yerde Baykal’ı arıyor.

ÇUKUR 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 24. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

 

Çukur 23. yeni bölüm fragmanı izle

ÇUKUR 23. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ÇUKUR 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 22. bölümü nefes kesti. Baykal tehlikesini ortadan kaldırmak için güçlerini birleştiren Yamaç ile Vartolu’nun, Baykal’a oyun oynadıkları an bölüme damga vurdu. Ancak Yamaç ve Vartolu’nun planı, Nazım’ın gizlice oyuna dahil olmasıyla alt üst oldu. Yamaç ile Vartolu, Baykal’ı Nazım’a kaptırdı. Baykal’ı kurtarmak üzere harekete geçen Elvis, Koçovalı kadınlarını kaçırarak tehlikeli bir hamlede bulundu. Elvis’in kadınları tuttuğu depoyu öğrenen Koçovalılar ile Vartolu, hayatlarının en büyük şokunu yaşadı. Hepsinden bir adım önde hareket eden Elvis, iki tarafı da bozguna uğratarak hem onları tuzağa düşürdü hem de tam vaktinde Koçovalı kadınlarını alıp kaçmayı başardı. Elvis’in adamları tarafından etrafı sarılan Yamaç, Elvis’e kadınları bırakmasını söyledi. Elvis’in Koçovalı kadınlarını sıraya dizerek Yamaç’a izlettiği final sahnesinde gerilim doruk noktaya çıktı.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Saygın Soysal Çukur'da

Genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Çukur 23. yeni bölüm fragmanı izle

Show TV’de ekrana gelen Çukur’un yeni bölümünde kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor. Genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Elvis karakteriyle Çukur’daki dengeleri değiştirmeye geliyor.  İlk kez 22. bölümde izleyici karşısına çıkacak Soysal, Elvis adlı karaktere hayat verecek. Yamaç ile Vartolu’nun tuzağına düşerek güç kaybı yaşayan Baykal’la arasında bağ olan Elvis, pek çok dengeyi de değiştirecek. Saygın Soysal, “Baykal, gücünü geri kazanacak mı?” sorusunun cevap bulacağı yeni bölümde işleri kızıştırmaya gelecek. Kilit bir role sahip olan Soysal’ın canlandırdığı Elvis’in Yamaç ve İdris’le karşılaşması büyük bir merakla beklenecek.

Milliyet'ten Lila Ceylan'ın yazısı:

Geçtiğimiz günlerde okuduğum bir haber üzerine, tutan dizilerin neden sezonları kısa kesip bitirme taraftarı olduğunu merak ettim. Güzelim Çukur dizisi, hani her bölümde bizleri ekrana kilitleyen, reytinglerde bir numaraya çıkan Çukur… Bu sezon aynı İçerde dizisinde yaptıkları gibi 39. bölümde final yapacakmış diye bir söylenti var. Ne kadar doğru orasını henüz net bilemeyeceğim ama şayet doğruysa benim için epey üzücü bir haber bu.

Çukur erken final mi yapacak?

Anlamadığım nokta şu; reytinglerde öyle ahım şahım başarılara imza atmayan hatta izlenmesi ilk 10’a bile giremeyen, ortalamanın altında birçok dizi hayatına devam ederken; gerçekten başarılı olup kendini sevdiren dizileri neden çocuğun elinden çikolatasını alır gibi kaldırıyorlar?

Mesela Anne ve İçerde, birinci sezon sonunda bitirilen ve tadı damağımızda kalan dizilerdendi. Konu devam edemez miydi? Elbette ederdi. Sürükleyici olmaz mıydı? Bence olurdu.

Her anlamda iyi giderken erken final yapılıp bitirilmesine anlam veremesem ve üzülsem de, bir yandan inkar edemeyeceğim artıları da var bu erken kesme muhabbetinin.

İşte "Çukur"un 21. bölümünden ilk sahne!

ÇUKUR 21. BÖLÜM FRAGMANI YOUTUBE'DAN YAYINLANDI!

Çukur'un 'İdris Baba'sı' Isparta'da imza gününe katıldı Çukur'un 'İdris Baba'sı' Isparta'da imza gününe katıldı Çukur dizisinde ‘İdris Baba’ karakterini canlandıran oyuncu ve yazar Ercan Kesal, imza günü için geldiği Isparta Kitap Fuarı’nda sevenleriyle buluştu. Kesal, gelecek bölümler hakkında tüyo isteyen basın mensuplarına, "Senarist dışında kimse bilmiyor, önceden yazılmış hazır senaryolar değil. Her hafta biz de ne çekeceğimizi, okuyarak öğreniyoruz" dedi.

Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli'den Vodafone Park'a ziyaret Çukur dizisinin Yamaç'ı Vodafone Park'ı ziyaret etti Çukur dizisinde Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, Beşiktaş'ın Vodafone Park stadını ziyaret etti.

Şaşırtan 'Çukur' tespiti: Cümleten geçmiş olsun! Şaşırtan 'Çukur' tespiti: Cümleten geçmiş olsun! Show TV'de yayınlanan 'Çukur' dizisinin önemli karakterleri 'Vartolu Sadettin', 'Yamaç', 'Baykal Bey' ve 'Selim' hakkında bir psikiyatr ilginç saptamalarda bulundu.

Çukur'un oyuncusu Harun Kandemir hayatını kaybetti! Harun Kandemir kimdir? Çukur'un oyuncusu Harun Kandemir hayatını kaybetti! Harun Kandemir kimdir? Pek çok dizide yan rol görevi üstlenen ve en son Show TV ekranlarında her pazartesi akşamı yayınlanan Çukur dizisinde rol alan Harun Kandemir'den acı haber geldi. Uzun boyuyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan genç oyuncunun hayata veda ettiği bilgisine ulaşıldı. Peki, 35 yaşındayken ani bir ölümle yaşamını kaybeden isim Harun Kandemir kimdir?

Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Selim sırtından vuruluyor, ancak göğsünden ameliyat ediliyor. Hatayı fark eden izleyeciler sosyal medyada yorum yağdırdı.

'Çukur'a bomba transfer! Dengeler değişecek 'Çukur'a bomba transfer! Dengeler değişecek Yüzleşme serisi tüm hızıyla devam eden ‘Çukur’a flaş transfer... İşte Çukur'da dengeleri değiştirecek olan o karakter...

"İdris Koçovalı'nın oğluyum ben!"

Sahneyi izlemek için tıklayınız

Vartolu Çukur'a geri dönüyor. Çukur halkına İdris Koçovalı'nın oğlu olduğunu söylüyor.

"Ah be kardeşim..."
 

Sahneyi izlemek için tıklayınız

Çukur'a geri dönen Vartolu, annesini ziyaret ediyor. Annesinin mezarının yapıldığını gören Vartolu, bunu Yamaç'ın yaptığını anlıyor.

NEFES KESEN DÜELLO!

Baykal’la ilgili gerçekleri öğrenen Yamaç, Baykal’ın karşısına çıktı. Yamaç’ın her şeyi öğrendiğini anlayan Baykal’ın Yamaç ile karşılaşması tansiyonu yükseltti. Baykal kaçmayı başarsa da Yamaç ve Koçovalılar, Baykal’ın tüm yatırımlarını yok etmeye başlayarak ona hayatının dersini vermek istediler.

Çukur 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Çukur 19. bölüm nefes kesen bir bölümün ardından izleyiciler Çukur 20. Bölüm fragmanını beklemeye başladı. İdris Koçovalı, Vartolu Sadettin'in ölmediğini öğrenir ve tutulduğu yeri de bulup Vartolu, yani Salih'le yüz yüze gelir. İşte Çukur, 20. yeni bölüm fragmanı gelişmeleri. Çukur 19. bölüm izleme linki haberimizde mevcut. Çukur, izleyicisinin soluk soluğa izlediği gelişmelere sahne olan 19. bölümüyle karşıladı. Son bölümde, Vartolu Saadettin'in babası İdris Koçovalı ile nefes kesen yüzleşmesi damgasını vurdu. Peki, Çukur son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu mu? İşte, Çukur, 20. yeni bölüm fragmanı gelişmeleri...

cukur_son_bolum_izle

ÇUKUR 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının zirveden düşmeyerek yüksek reyting oranları başarısına ulaşan dizisi Çukur 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇUKUR 20. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk'ün oturduğu, Show TV ekranlarının izleyicisi tarafından sevilen ve büyük bir ilgiyle yakından takip edilen dizisi Çukur 20. yeni bölümüyle 12 Mart Pazartesi günü saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE!

Çukur 19. Bölüm - Sneak Peek

 

Çukur 19. Bölüm Fragman

Çukur 19. Bölüm 2. Fragman

 
 

ÇUKUR 19. YENİ BÖLÜM FRAGMAN VE ÖZETİ

Çukur’un Pazartesi günü ekrana gelecek 19. bölümü nefes kesecek. Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. “Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaşatırken, Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.

Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Selim sırtından vuruluyor, ancak göğsünden ameliyat ediliyor. Hatayı fark eden izleyeciler sosyal medyada yorum yağdırdı.

Çukur son bölüm izle! Yine nefesleri kesti! Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur son bölüm izle! Yine nefesleri kesti! Çukur 19. yeni bölüm fragmanı izle Çukur son bölüm izle! Çukur 18. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur'da Yamaç, yeni düşmanını tanırken, Komiser Emrah ise en çok Sena’yı etkiledi. Peki Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?.

Çukur Son Bölüm İzle | Çukur 18. Yeni Bölüm fragmanı Yayınlandı Mı? Çukur Son Bölüm izle | Çukur 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur Son Bölümüyle dün akşam izleyiciyi yine ekrana kilitledi. Heyecan dolu sahneleriyle diziseverlerin nefeslerini kesti. Çukur 17. bölüm yayınlandıktan sonra dizi fanları Çukur 18. yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Çukur 17. yeni bölüm izleme linki haberimizde mevcut.

ÇUKUR 18. BÖLÜM FRAGMAN

Çukur 18. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ALPEREN DUYMAZ’IN ROLÜ (KOMİSER EMRAH)

Komiser Emrah rolüyle ilk defa Pazartesi yayınlanacak bölümde ekran başındakilerle buluşacak olan Duymaz, daha önce canlandırdığı karakterlerden bambaşka bir rolle izleyicileri şaşırtacak. Ters köşe kurgusuyla sosyal medyada da Pazartesi akşamları en çok konuşulan dizi olan Çukur’a gelen Komiser Emrah tüm dengeleri değiştirecek. Yayınlanan son bölümde Vartolu’nun içinde olduğu otomobilin alevler içinde kalması ekran başındakileri şoke ederken, Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Emrah karakterinin mahalleye gelişi başta Koçovalılar olmak üzere Çukur’daki herkesin hayatını etkileyecek.

ALPEREN DUYMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Alperen Duymaz, 03 Kasım 1992 tarihinde dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro öğrencisi olan Duymaz, oyunculuğa ilk adımını Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile attı. Bu dizi projesinden önce Ankara'da yaşayan Duymaz, bu dizinin ardından yaşımını İstanbul'da sürdürmeye başladı. Daha sonra Show TV'de yayınlanan Acı Aşk dizisinde 'Ali' karakterini canlandırdı.

Son olarak Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmi Cem İntepe ile birlikte başrolünü oynadığı Bodrum Masalı'nda 'Ateş' karakterine hayat verdi.

Alperen Duymaz, şimdi de Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da 'Komiser Emrah' rolüyle ekranlara dönüyor.

ÇUKUR 17. BÖLÜMDE NELER OLDU? ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Çukur 17. Bölüm 2. Fragman izle

Çukur 17. Bölüm Fragman izle

ÇUKUR 17. BÖLÜM İÇİN NEFESLER TUTULDU! ÇUKUR 17. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Çukur’un 17. bölümü heyecanlı dakikalara sahne olacak. Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirecektir. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam edecektir. Çukur’a gelen davetsiz misafir fırtına etkisi yaşatacaktır. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak üzere herkes başına geleceklerden bihaberdir. Çukur’da dengelerin sarsıldığı, çalkantılı bir dönem başlıyor!

ÇUKUR 16. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI!

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 16. bölümü nefes kesti. Yamaç, İdris ile Vartolu’nun arasında silahların konuşmasına son dakikada engel olsa da İdris’in “Vartolu, 24 saat içinde Çukur’dan gidecek” emri onu daha büyük bir düğümün içine sürükledi. Bölümde Vartolu’yu Çukur’dan götürmek için çabalayan Saadet ile Vartolu’nun duygu yüklü yüzleşmesi ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Vartolu’yu, annesi Mihriban’ın mezarının başında bulan Yamaç ile Vartolu arasındaki büyük düello adrenalini yükseltti. Yamaç’ın Vartolu’ya İdris’in oğlu olduğu gerçeğini bildiğini söylediği an herkesi şoke etti.

Vartolu, “Ben Çukur’da öleceğim, son sözüm bu! Mezar taşıma yazdırırsın; öldür beni kardeşim, öldür” sözlerine karşılık Yamaç’ın “Merak etme, zaten Çukur’da öleceksin” demesi akıllarda soru işaretleri yaşattı. Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltti. Nefes kesen mücadelede Celasun, Vartolu’yu ikna ederek çatışmadan uzaklaştırdı. Vartolu arabayla uzaklaştığı sırada önünü kesen maskeli adamlar Vartolu’nun arabasını taramaya başladı. Arabanın içinde kurşun yağmuruna tutulan Vartolu’nun atılan bombalarla birlikte dört bir yanını alevler sardı. Bu sarsıcı ana tanık olan ve afallayan Yamaç’ın yaşadığı şok izleyenleri ekran başına kilitledi.

ÇUKUR DİZİSİNİN GENEL KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Çukur dizisinde tepki çeken sahne! Polise haritadan yer gösterdi Çukur dizisinde tepki çeken sahne! Polise haritadan yer gösterdi Çukur'un dün akşam ekrana gelen 17. bölümünde diziye yeni dahil olan Emrah Komiser'in kendisini durduran trafik polisine "Haritadan yer seç" demesi izleyicinin büyük tepkisini çekti.

'Çukur'a bomba transfer! Dengeler değişecek 'Çukur'a bomba transfer! Dengeler değişecek Yüzleşme serisi tüm hızıyla devam eden ‘Çukur’a flaş transfer... İşte Çukur'da dengeleri değiştirecek olan o karakter...

YORUMLAR