13.01.2018 09:23
Arka Sokaklar son bölüm İZLE | Arka Sokaklar Yeni Bölüm de heyecan dorukta Selin açığa alınıyor

Arka Sokaklar Son Bölüm ve 464. bölüm fragmanı ve özetini takip edebilir dizide bu akşam neler yaşanacak öğrenebilirsiniz. Kanal D'nin Cuma akşamları yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 464. yeni bölümü ile bu akşam sizlerle olacak. Sizde haberimizden dizinin yeni bölüm fragmanını izleyebilir Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşandığını takip edebilirsiniz. İşte bu akşam yayınlanacak Arka Sokaklar 464. yeni bölüm fragmanı ve özeti hakkında merak ettikleriniz ve Arka Sokaklar son bölümde yaşanan bazı önemli olaylar...

Arka Sokaklar Son Bölüm ve 464. bölüm fragmanı ve özetini takip edebilir dizide bu akşam neler yaşanacak öğrenebilirsiniz. Kanal D'nin Cuma akşamları yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 464. yeni bölümü ile bu akşam sizlerle olacak. Sizde haberimizden dizinin yeni bölüm fragmanını izleyebilir Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşandığını takip edebilirsiniz. İşte bu akşam yayınlanacak Arka Sokaklar 464. yeni bölüm fragmanı ve özeti hakkında merak ettikleriniz ve Arka Sokaklar son bölümde yaşanan bazı önemli olaylar... Arka Sokaklar 464. bölüm fragmanı ve özeti dizi hayranlarında büyük heyecan oluşturdu. Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar Cuma günü 464. bölümü ile sizlerle olacak. Arka Sokaklar yeni bölümde heyecan dolu olaylar unutulmaz anlar yaşatacak. 12 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar 464. bölüm fragmanını ve özetini haberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca Arka Sokaklar son bölümünüde haberimizden izleyebilirsiniz.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yılbaşı haftası nedeniyle bir bölümlük ertelenen Arka Sokaklar yeni bölümleriyle bir hafta sonra ekranda olmaya devam edecek. Kanal D'nin fenomen dizilerinden olan Arka Sokaklar 464.yeni bölümü 12 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek. İşte, Arka Sokaklar 464.yeni bölüm fragmanı;

Şebnem Schaefer Arka Sokaklar'da!

Kanal D’nin, yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi "Arka Sokaklar"a ünlü manken Şebnem Schaefer konuk oyuncu oldu. Arka Sokaklar’ın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Schaefer dizide, eski Türkiye güzeli, alışveriş düşkünü, Şamil’in eşi Yelda karakterine hayat verecek.


ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selin, Rıza Baba tarafından açığa alınıyor! Selin, yeniden görevinin başına dönebilecek mi? Sinem, kirli işler peşinde koşmaya devam eder. Sinem'in yeni planları nasıl sonuçlanacak? Ekip, kendini silahlı bir kovalamacanın içinde bulur. İnsanların canına acımadan kıyan saldırgan, ekip tarafından yakalanabilecek mi? Selin'den gizli işler, bitmek bilmiyor. Son yaşanan olaylar, Selin için son nokta olmuştur. Rıza Baba, olanlar yüzünden Selin'i açığa alma kararı alır. Selin, yeniden görevinin başına dönebilecek mi?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut, Erdal’ı gözaltına alır. Erdal sorguya alınır; ancak, serbest bırakılır. Selin, Mesut’un işine karışmasından dolayı sinirlenir. Harun isimli bir adam, yoksul mahalledeki bir çocuğu kaçırır. Ekibimiz daha önce kaçırılan Erkan’dan bilgi almaya gider; ancak, Erkan’ın olaydan sonra psikolojisi bozulmuştur ve konuşmaya yanaşmaz. Mesut’un memleketine yolladığı Burhan’ın kızı, İstanbul’a kaçmıştır. Burhan, Mesut’tan yardım ister. Mesutlar, kızı bulur; ancak, Buse kendisine karışmamalarını söyler.

Nesrin, Hakan ve Aylin’i barıştırmaya çalışır; ama, Hakan pek oralı olmaz. Sinem’in serbest kalması için Hakan şikayetini geri çeker. Sinem durumdan umutlanır ve serbest kalınca Hakan’ın evine gider. Hüsnü evlenme işlemlerini hızlandırır. Gonca eşyalarını Hüsnü’nün evine taşır.Erdal, Selin’in silahını alıp kaçmıştır ve bir suça karışması an meselesidir. Selin’in başının belaya girmesi an meselesidir.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE - KANAL D

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

YORUMLAR