06.06.2018 21:15
Yangaz Ne Demek? Yangaz Ne Anlama Geliyor? Sen Anlat Karadeniz Yangaz Nedir?

Sen Anlat Karadeniz Yangaz Ne Demek? Yangaz Nedir? Yangaz Ne Anlama Geliyor? Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Fatih ve Murat'a Yangaz denilmesinden dolayı izleyiciler, merak ederek Yangaz ne demek, Sen Anlat Karadeniz Yangaz ne anlama geliyor, yazarak aratıyor. İşte Yangazın anlamı

Sen Anlat Karadeniz Yangaz ne demek? Yangaz Nedir? Yangaz Ne Anlama geliyor? Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih ve Murat'a Yangaz denilmesinden dolayı izleyiciler, merak ederek Yangaz ne demek, Sen Anlat Karadeniz Yangaz ne anlama geliyor, yazarak aratıyor. İşte yangazın anlamı

Yangaz ne demek?
Yangazın anlamı çeşitli pis işler çeviren, her türlü numarası olan kişi anlamına gelmektedir. Dizideki ikizlere de bu nedenle bu lakap takılmıştır.

Yangaz Murat (Cem Anıl Kenar) Kimdir?
1990 yılında Ankara’da doğdu. Tam adı Cem Anıl Kenar’dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da O.D.T.Ü İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporuyla ODTÜ ‘de ilgilendi. 

Yangaz Fatih (Furkan Aksoy) Kimdir?
Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.

Sen Anlat Karadeniz 12.Bölüm ATV İZLE | Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm Fragmanı İzle | Fragman Yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 12.Bölüm ATV İZLE | Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm Fragmanı İzle | Fragman Yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 13.Bölüm fragmanı ATV İzle. ATV'nin ekranlara geldiği günden bu yana reyting rekorları kıran Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz, 12.bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Nefes'in Vedat'ın teklifi sonrası kabul edip etmeyeceği, Tahir'in cezaevinden kurtulması gibi sahnelerin sonuçları belli olacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 12.bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Sen Anlat Karadeniz'in unutulmaz sahneleri gibi soruları araştıranlar için detaylar haberimizde..

YORUMLAR