13.03.2018 14:36
Survivor yeni katılan Batuhan Buğra Eruygur kimdir? Batuhan Buğra Eruygur kaç yaşında ve ne iş yapar

Survivor yeni katılan Batuhan Buğra Eruygur kimdir? en çok merak edilenler arasında. Survivor'a 4 yeni yarışmacı katıldı. Survivor Gönüllüler Takımına Batuhan Buğra Eruygur katıldı. Survivor Gönüllüler Takımına katılan atletizm şampiyonu Batuhan Buğra Eruygur kimdir, kaç yaşında?

Survivor yeni katılan Batuhan Buğra Eruygur kimdir? haberimizden öğrenebilirsiniz. Survivor 2018 son bölümde SMS oylamasına kalan Nihat Doğan, Murat Ceylan, ve Damla Can yarışmacılarından Nihat Doğan elenen isim oldu. Batuhan Buğra Eruygun kimdir sorusu birçok Survivor izleyicisi tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. 

YARIŞMAYA 4 YENİ İSİM 

Survivor Ünlüler Takımına Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen, Gönüllüler Takımına ise Mustafa Kemal Kurt ile Batuhan Buğra Eruygur katıldı.

Batuhan Buğra Eruygur kimdir

BATUHAN BUĞRA ERUYGUR KİMDİR İLK SÖZLERİ!

Survivor'a dahil olan Eruygur'un ilk sözleri " Ben atletim. Burası Milli Takım kampı gibi oldu benim için. Herkes tanıdık. 110 metre engelli koşuyorum. Hep antreman arkadaşlarım burada. Hazır bir takımız şu anda" oldu. 

1991 doğumlu Batuhan Buğra Eruygun Türk Atlet'tir. Engelli koşularda yarışmakta, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı Milli Atlet sporcusudur.

2013 yılında 7.98'lik süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibidir. 60 metre engeli 8 saniyenin altında koşan ilk milli atlet olarak rekorlar kitabına adını yazdırmıştır.

3 yıl önce kanser teşhisi konulan Batuhan Buğra Eruygun kanseri yenerek atletizme devam etti.

Yeni stiliyle Survivor'a gelen Elif'i kimse tanıyamadı Yeni stiliyle Survivor'a gelen Elif'i kimse tanıyamadı Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışan Elif Şadoğlu, beyaz örgülü saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. All Star kadrosuna katılan Elif'i yeni sitiliyle kimse tanıyamadı.

Survivor Kim gitti kim elendi | Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu! | Survivor CANLI İZLE Survivor Kim gitti kim elendi | Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu! | Survivor CANLI İZLE Survivor Kim gitti kim elendi | Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu! | Survivor CANLI İZLE Survivor eleme heyecanı bu akşam başladı. Survivor 8. hafta eleme adayları arasında Survivor Yağmur, NEVİN ve BİRSEN isimleri olacak ve bu akşam adaya bu isimlerden biri veda edecek. Survivor kim elendi, Survivor kim gitti, survivor adaya veda eden isim anahtar kelimeleriyle hem haberimizin içeriğinde hem de internet sitelerinde öğrenebileceğiniz sonucu Flaş gelişme olarak duyuracağımız Survivor elenen kim oldu, Survivor son elenen ismi haberimizde bulabilirsiniz...

YORUMLAR