24.03.2018 23:36
Survivor Cumali Akgül Kimdir? All Star Cumali Akgül nasıl seçildi?

Survivor Cumali Akgül Kimdir? All Star Cumali Akgül nasıl seçildi? Survivor All Star 2018 kadrosu netleşmeye başladı. 2018 şubat ayında başlayacak olan Survivor'un ilk yarışmacısı Cumali Akgül olmuştu. Peki bu Cumali Akgül kimdir, neden, nasıl seçildi? detaylar haberimizde...

Survivor All Star 2018 kadrosu netleşmeye başladı. 2018 şubat ayında başlayacak olan Survivor'un ilk yarışmacısı Cumali Akgül olmuştu. Peki bu Cumali Akgül kimdir, neden, nasıl seçildi? detaylar haberimizde...

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşında. Evli ve dört çocuk babası olan daha önce de Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır” sloganı ile gündeme oturdu ve yarışmaya katılma hakkı kazandı.

CUMALİ AKGÜL NEDEN, NASIL SEÇİLDİ?

Survivor katılmak için her yolu deneyen ve Acun Ilıcalı’ya bir türlü ulaşamayan Cumali Akgül’ün, son çare olarak sesini duyurmak ve yarışmaya katılmak amacıyla Iğdır’dan İstanbul'a, yaklaşık bin 500 kilometre yol yürüdü.

'Survivor 2018'e 3 flaş isim daha! 'Survivor 2018'e 3 flaş isim daha! Yapımcı Acun Ilıcalı, 'Survivor 2018' yarışmasında 'All Star' kadrosunda yer alacak 3 ismi daha açıkladı.

Survivor'ın yeni ismi Murat Ceylan | Murat Ceylan kimdir? Survivor'ın yeni ismi Murat Ceylan | Murat Ceylan kimdir? Survivor 2018'de takımlar yavaş yavaş şekilleniyor. Acun Ilıcalı All Star 2018'e katılacak isimleri teker teker açıklıyor. Son olarak Murat Ceylan Survivor All Star'a Merve, Nagihan, Sema'dan sonra katılan 5. isim oldu. Peki Murat Ceylan kimdir, Murat Ceylan ne iş yapar?

SURVİVOR 2018'in All Star kadrosunda kimler var? | ALL STAR Yarışmacıları açıklandı mı? Survivor 2018'in All Star kadrosunda kimler var? | All Star Yarışmacıları açıklandı mı? SURVİVOR All Star 2018'in yarışmacılarıyla ilgili merakla beklenen ilk açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Ünlü yapımcı Survivor 2018'de yarışacak 3 ismi Twitter adresinden duyurdu. Acun Ilıcalı, ilklere sahne olacak dediği Survivor 2018'in Gönüllüler takımının ilk yarışmacısının ise Cumali Akgül olduğunu Beyaz Show'da açıklamıştı. Survivor 2018'in All Star kadrosunda kimler var? 2018 All Star kadrosu açıklandı mı? Survivor ne zaman başlıyor? Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Iğdır Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

32 yaşında olan Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.

YORUMLAR