03.10.2017 14:05
SÖZ 15. bölüm tek parça izle | Söz dizisinin 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İZLE

Pazartesi akşamları ekrana gelen Söz dizisi 15. bölümde Yavuz ve tim büyük bir istihbarat'ın peşinden giderken kendilerini büyük bir tehdidin ortasında buldu. İşte Söz dizisi 15. bölüm izle ve 16. yeni bölüm fragmanı izle ekranı.

Söz 15. bölüm ekranlarda yayınlandı. Dizinin hayranları yeni bölümü izlemek için 'Söz 15. bölüm tek parça izle' aramaları yapıyor. Haberimizde Söz yeni bölüm ve Söz 16. yeni bölüm fragmanını sizlere sunduk. Peki Söz'ün 16. bölümünde neler olacak, Tim çatışmalardan kurtulabilecek mi?

SÖZ 15. YENİ BÖLÜM İZLE

Türkmen köyündeki halkı koruma görevi alan Tim ile köyü almak isteyen teröristler arasında yoğun ve tehlikeli bir çatışma başlar. Çatışma sürerken bir yanda Hafız diğer yanda ise Fatma hayatta kalma mücadelesi verir. Uzun süren mücadelenin sonunda Tim’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Agâh ile işbirliği yapan Çolak oldukça tehlikeli silahlara ulaşmıştır. Bu silahları ele geçirmek için yapılan eş zamanlı operasyonda Karabatak ve Çaylak yurtdışındaki bir kumarhanede önemli bir istihbarat edinmek için uğraşırken, Yavuz’un liderliğindeki Tim ise büyük bir tehdidin ortasında bulur kendini. İstihbarattan gelen bir fotoğrafla Yavuz hem Büyük Bey ile ilgili bir sırla hem de ölümle burun buruna gelecektir.

 SÖZ 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

YORUMLAR