12.11.2018 17:52
Masterchef Ne Zaman, Hangi Gün? Master ŞEF Neden Yok, Hangi Günler, SAAT KAÇTA? tıkla öğren

Masterchef Neden Yok? Master ŞEF hangi günler, saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? Master şef hangi gün yayınlanıyor? sorusu dün merak edilen konular arasına girdi. Çünkü Masterchef Türkiye’nin TV8 yayın akışında yer almaması izleyiciler tarafından merak edildi. Peki, Masterchef neden yok? Master şef hangi günler, saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

Master ŞEF Hangi Günler, saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor? MasterChef Türkiye, Cumartesi ve Pazar akşamları yeni bölümleriyle ekranlara geliyordu. Masterchef neden yok? Master şef hangi gün yayınlanıyor? sorusu dün merak edilen konular arasına girdi. MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü için bekleyen takipçileri bu hafta kötü bir sürpriz ile karşılaşdı!  MasterChef Türkiye, TV8 yayın akışında bu hafta görünmüyor. MasterChef yerine 'O Ses Türkiye'nin gelmesi yayın günü değişti. Peki, Masterchef bu hafta yokmu, neden yok? MasterChef yeni bölümü ne zaman, Master şef hangi günler, saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? İşte detaylar...

MASTERCHEF YENİ BÖLÜM HANGİ GÜN YAYINLANACAK? MASTER ŞEF BU HAFTA YOK MU? NE ZAMAN?
Master şef hangi gün yayınlanacak. Bu hafta varmı? Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'nin yayın tarihi değişti. O Ses Türkiye'nin başlaması nedeniyle bu haftaki yayın akışından çıkartılan Masterchef Türkiye'nin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi ve 9 Ekim Salı akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

MASTER ŞEF YARIŞMACI VE JÜRİLERİ KİM KİMDİR TIKLA ÖĞREN

MASTER ŞEF 30 EYLÜL KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?
Türkiye'nin MasterChef'i olmak için mücadele eden hırslı isimleri bir araya getiren yarışma programı, en son 30 Eylül Pazar günü izleyici karşısına çıkmıştı. Eleme heyecanının yaşandığı son bölümde tartışmalar da eksik olmamıştı. MasterChef'te bu hafta eleme potasına Zeynep, Murat, Esra ve Eslem kaldı. Son ikiye kalan Zeynep ve Eslem jürinin karşısına çıktı. Geçen hafta da eleme potasında yer alan Zeynep bu hafta yarışmaya veda etti.

MASTERCHEF TÜRKİYE NEDİR?

14 MasterChef adayının kıyasıya rekabet edeceği programda profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu yer alacak. Bu üç isim programda hem jüri üyesi hem de sunucu olarak görev alacak. Dünyada birçok televizyon kanalında prime time kuşağında yayınlanan ve iyi reyting alan yemek programı MasterChef'in kadrosunda 14 yarışmacı yer alacak. Eylül’de başlayacak yarışma, cumartesi ve pazar akşamları ekrana gelecek...

MASTERCHEF JÜRİ ÜYELERİ

Mehmet Yalçınkaya: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in şefi olan Mehmet Yalçınkaya, Bolu'lu.Türkiye Lezzet Ödülleri’nde ‘En İyi Şef’ ödülünün sahibi olan Yalçınkaya,Türk mutfağının yanı sıra; birçok dünya mutfağına da hakim.

Hazer Amani: Güney Afrika’da aşçılık üzerine eğitimler alan Hazer Amani,2010 yılında Türkiye'ye dönüş yapmıştır.

Somer Sivrioğlu: Avustralya’da Efendy isimli ünlü Türk restoranının sahibi olan Somer Sivrioğlu; Anatolia: Adventures in Turkish Cooking adlı kitabın da yazarlarından biri.

MasterChef Türkiye TV8 İZLE | Masterchef 3. Bölüm Neler Yaşandı | Masterchef Kazananlar MasterChef Türkiye TV8 İZLE | Masterchef 3. Bölüm Neler Yaşandı | Masterchef Kazananlar MasterChef Türkiye izlemek için doğru adrestesiniz. Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 3. bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. Peki masterchef kazananları kim? MasterChef Türkiye 3. bölüm izle... MasterChef Türkiye'de ne oldu.. İşte detayları...

MURAT ÖZDEMİR KİMDİR?

Yemekteyiz'te 7 Mayıs haftası yarışan Murat Özdemir'in memleketi Bolu'dur. Aşçı olan yarışmacı 45 yaşında, evli ve bir kızı vardır. Fitness yapmayı, gezmeyi ve boş bulduğu mekanlarda oturmayı çok sevdiğini söyledi. Şimdi ise MasterChef Türkiye yarışmacısı olan Murat Özdemir kırmızı takımda performans sergiliyor. Yaptığı davranışlarla juri üyelerini kızdıran yarışmacı gerginliklere neden oluyor. Daha önce de Yemekteyiz finalinde tepki çeken sözleri nedeniyle programdan kovulmuştu.

MASTER ŞEF YARIŞMACI VE JÜRİLERİ KİM KİMDİR TIKLA ÖĞREN

YORUMLAR