13.03.2018 11:51
Kırgın Çiçekler final yaptı!

Başladığı günlerde reyting rekorları kıran Kırgın Çiçekler dizisi, final yaptı. Dizinin ekran macerası 113 bölüm sürdü.

Kırgın Çiçekler dizisi 113. bölümüyle son kez ekranlara geldi. 2015 yılında başladığı macerasını 12 Mart Pazartesi günü tamamlayan Kırgın Çiçekler'in son bölümünde korkunç bir trafik kazası geçiren kızlar hayatlarının şokunu yaşadı.

113. BÖLÜMDE VEDA ETTİ

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in olduğu, yetiştirme yurdundan kalan bir grup kızın ve ailelerinin dram dolu hikayelerinin anlatıldığı Kırgın Çiçekler dizisi dün akşam yayınlanan 113. bölümüyle final yaparak izleyicilerine veda etti.

Kırgın Çicekler son bölüm izle | Kırgın Çiçekler 113. final bölümü fragmanı yayınlandı mı? Kırgın Çicekler son bölüm izle | Kırgın Çiçekler 113. final bölümü fragmanı yayınlandı mı? Kırgın Çicekler son bölüm izle! Kırgın Çiçekler son bölümü ile beraberinde bazı soru işaretlerini de getirdi. Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Kırgın Çiçeklerde son bölümde neler olacak? Uçurumdan aşağı yuvarlanan kızlar, yaşam mücadelesi verdi. Peki, başlarına türlü türlü olaylar gelen Kader ve arkadaşlarının son bölüm sonrası yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler 113. final bölümü fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

YORUMLAR