03.10.2017 17:38
Hazal Filiz Küçükköse Tuan Tunalı kimdir biyografisi | Hazal Filiz Küçükköse aşkı bitti mi

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı evliliği sona eriyor. Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı arasındaki boşanma davası ile ilgili ihanet iddialarına Tuan Tunalı'dan cevap geldi. Hazal Filiz Küçükköse kimdir ve kaç yaşında? Tuan Tunalı ihanet iddialarına ne dedi?

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı evliliği sona eriyor. Boşanma kararı magazin gündemine bomba gibi düştü. Hazal Filiz Küçükköse Tuan Tunalı arasındaki ayrılık süreci ile ilgili gelişmeler sürüyor. Eşine boşanma davası açan Tunalı, Duymayan Kalmasın programında boşanmanın nedeni ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Hazal Filiz Küçükköse kimdir ve kaç yaşında?

TUAN TUNALI’DAN ÇARPICI AÇIKLAMA

Boşanma süreci ile ilgili olarak Hazal Filiz Küçükköse sessizliğini koruyor. Ancak Tuan Tunalı Duymayan Kalmasın programına konuştu ve ihanet iddiaları ile ilgili bir açıklama yaptı. Tunalı, elindeki delilleri mahkemeye sunacağını belirterek ”1 aydır görüşmüyoruz. Hazal’ın nerede olduğunu bile bilmiyorum. Evleri ayırdık. Gerçekleri mahkemede açıklayacağım” dedi.

HENÜZ SOYADINI SİLMEDİ!

Hazal Filiz Küçükköse Tuan Tunalı'nın boşanacağı iddialarının ardından çiftin sosyal medyada da birbirlerini sildiği görüldü. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen Küçükköse'nin eşinin soyadını hesaplarından silmediği ortaya çıktı.

İHANETTEN GERİ KALAN…

Hazal Filiz Küçükköse Tuan Tunalı'nın boşanacağı iddialarının ardından Tunalı'nın instagram history kısmındaki bir paylaşımı ihanet iddialarını gündeme getirdi. Tunalı, instagram history bölümünde ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun “İhanetten Geri Kalan” şarkısını paylaştı.

YORUMLAR