05.08.2018 23:52
Genç oyuncu Oğuzhan Tükenmez trafik kazasında hayatını kaybetti

Oğuzhan Tükenmez hayatını kaybetti. Kiralık Aşk dizisi ile adını duyuran genç oyuncunun acı haberini ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay duyurdu. "Bu fotoğraflar hatıra kaldı" başlıklı bir yazı kaleme alan Akay, 21 yaşındaki genç oyuncu Oğuzhan Tükenmez’in, trafik kazasında hayatını kaybettiğini paylaştı. İşte detaylar...

Oğuzhan Tükenmez hayatını kaybetti, Kiralık Aşk dizisinin genç oyuncusu trafik kazasında hayatını kaybetti, Oğuzhan Tükenmez kimdir ile ilgili merak edilenlere bu haberde cevap vermeye çalıştık. Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Kiralık Aşk dizisi ile adını duyuran genç oyuncu Oğuzhan Tükenmez'in trafik kazasında hayatını kaybettiğini duyurdu.

OĞUZHAN TÜKENMEZ HAYATINI KAYBETTİ

Akay konuya ilişkin, "Kiralık Aşk isimli dizide onu Ozan karakteri ile tanımıştık. Ayrıca çok sayıda reklam filmlerinden de tanıdığımız 21 yaşındaki oyuncu arkadaşımız Oğuzhan Tükenmez, İstanbul’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye`nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefinin beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah." ifadelerini kullanarak genç oyuncunun rol aldığı Kiralık Aşk isimli dizinin setinde ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu ile çekilmiş fotoğraflarını da paylaştı.

Ayrıca genç oyuncunun sette ünlü oyuncular Barış Arduç ve Onur Büyüktopçu ile çekilmiş fotoğrafını da paylaşan Onur Akay, "Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye`nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefinin beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR