10.11.2018 10:59
Diriliş Ertuğrul 123. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE | Diriliş Ertuğrul 122.Son BÖLÜM izle

Diriliş Ertuğrul 123. Yeni BÖLÜM Fragmanı yayınlandı mı? Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni Sezon 7 Kasım akşamı yayınlanan Son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Diriliş son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geri döndü. Dizideki gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanını şimdiden merakla beklemeye başladı. Dizide bu hafta; Ertuğrul Bey’in öncülüğündeki Kayılar, yeni yurtları Söğüt’e yerleşeli on yıl olmuş; geçen bu on yıllık sürede Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı’nda Moğollar’a yenilmiş ve devlet Moğol tahakkümü altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt’ü ihya etmiş, buradaki müslim ve gayrimüslim ahalinin güvenini kazanmıştır. Diğer taraftan oğullarını da bizzat kendisi büyütüp yetiştirmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon 7 Kasım akşamı yayınlanan son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Diriliş son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geri döndü. Dizideki gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanını şimdiden merakla beklemeye başladı. Dizide bu hafta; Ertuğrul Bey’in öncülüğündeki Kayılar, yeni yurtları Söğüt’e yerleşeli on yıl olmuş; geçen bu on yıllık sürede Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı’nda Moğollar’a yenilmiş ve devlet Moğol tahakkümü altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt’ü ihya etmiş, buradaki müslim ve gayrimüslim ahalinin güvenini kazanmıştır. Diğer taraftan oğullarını da bizzat kendisi büyütüp yetiştirmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 123. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey’in öncülüğündeki Kayılar, yeni yurtları Söğüt’e yerleşeli on yıl olmuş; geçen bu on yıllık sürede Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı’nda Moğollar’a yenilmiş ve devlet Moğol tahakkümü altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt’ü ihya etmiş, buradaki müslim ve gayrimüslim ahalinin güvenini kazanmıştır. Diğer taraftan oğullarını da bizzat kendisi büyütüp yetiştirmiştir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 122. BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 122. BÖLÜM KONUSU

Söğüt’ün Türkler tarafından ihya edilmesini kabullenemeyen ve Söğüt’ü Ertuğrul’un elinden almak isteyen gizli bir örgüt ortaya çıkar. Bu örgütün lideri, farklı bir kılıkta Ertuğrul Bey’in en yakınlarına kadar sızmayı başarmıştır. Adamlarını da farklı kimliklerle Söğüt’ün her tarafına yerleştirmiştir. Ertuğrul Bey’in gücünün daha fazla yükselmesini istemeyen bu örgüt, her koldan gizli faaliyetlerle Ertuğrul’a saldırmaya başlar.

Bir tarafta devletin tahakküm altında olması, bir tarafta Moğol baskıları, bir tarafta da bunları fırsat bilen gizli örgütün Söğüt’ü Türklerden almak için harekete geçmesi, Ertuğrul’u büyük bir kıskacın içine sokacaktır. Ertuğrul, tüm bu çetin şartlar altında obasını ve evlatlarını bu tehlikelerden koruyabilecek midir? Bu büyük cenderede Ertuğrul’un en büyük destekçileri kimler olacaktır? Devletin tahakküm altına girmesi ve gücünü kaybetmiş olması, Ertuğrul’u hangi gayeye yönlendirecektir?

İLKER AKSUM YENİ DÜŞMAN DRAGOS OLDU!

Başarılı oyuncu İlker Aksum, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda kritik rollerden birini canlandıracak. İlker Aksum'un oynadığı Dragos karakteri Türkler'in yeni düşmanı olacak ve içerden bilgi sızdıracak.

HANDE SORAL İLBİLGE ROLÜNDE

Diriliş Ertuğrul'da, 'Halime Sultan'ı canlandıran Esra Bilgiç geçtiğimiz sezon diziden ayrılmıştı. Güzel oyuncu Hande Soral ise yeni sezonda İlbilge rolüyle diziye katıldı. Hande Soral'ın canlandırdığı İlbilge rolü Ertuğrul Bey arasında aşk yaşanacak. Hande Soral’ın karakterine ilişkin detaylı açıklama TRT 1 Koordinatörü Kurtuluş Zeydan’dan gelmişti. Zeydan, Hande Soral’ın rolüyle ilgili şu açıklamayı yapmıştı: Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak. Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler."

SAK İZLE: SEN Anlat Karadeniz 29. Bölüm ATV İZLE!  SAK Son Bölümde Neler Olacak? SAK 30. Bölüm fragmanı yayınlandı Mı izle? SAK İZLE: Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm ATV canlı izle! SAK son bölümde neler olacak? Sak İZLE: Sen Anlat Karadeniz 29. Bölüm ATV CANLI İZLE! SAK Son Bölümde Neler olacak? SAK 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde romantik anlar yaşanacak. Tahir, Nefes'e evlilik teklifi ederken izleyenler de duygu dolu anlar yaşayacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölümden duygu dolu anlar...

 

YORUMLAR